Techtextil یا نمایشگاه منسوجات صنعتی

امروزه منسوجات صنعتی بخش عظیمی از صنایع مختلف را در برمی‌گیرند و روزانه نیز حوزه کاربرد این نوع منسوجات در حال افزایش است همین امر سبب شده تا متولیان امر به فکر گسترش این صنعت با برگزاری نمایشگاه‌های باشکوه‌تر باشند. شرکت messe frankfurt برگزارکننده این نمایشگاه در هر پنج کشور آلمان، روسیه، چین، هند و آمریکا است.

نمایشگاه منسوجات صنعتی، فراتر از یک نمایشگاه تجاری است و به نوعی راهی برای ایجاد کسب و کارهای مناسب در کل صنعت به شمار می‌آید. بیش از ۱۰ سال است که نمایشگاه منسوجات توانایی‌های خود را برای متخصصان بین‌المللی در زمینه صنعت نساجی ثابت کرده و فاکتورهای کیفی‌اش را دوره به دوره بهبود بخشیده است. این نمایشگاه، شامل ۱۲ حوزه کسب و کار برای تمام منسوجات صنعتی مدرن است و جدیدترین تکنولوژی های نساجی را در بر می‌گیرد. از این رو، متخصصان صنعت نساجی، نمایشگاه منسوجات صنعتی را ورود به بازارهای مختلف انتخاب می کنند.

Techtextil به مراتب بیشتر از یک رویداد نساجی معمولی است. Techtextil جایی است که پروژه‌ها و همکاری‌های جدید آغاز می‌شود، در حالی که اهداف و چشم انداز دمشخص است. تعداد زیادی از بازرگانان بین‌المللی توضیح می دهند که چرا Techtextil توانایی منحصر به فردی را برای همه گروه‌های هدف در بخش نساجی را دارد. راه حل‌های فنی جدید به طور مداوم در حال رشد است و اینجا تنها رویدادی است که شما آنها را کشف خواهید کرد.

همراه با نمایشگاه  Techtextil، سمینار آموزشی در مورد تحولات بازار، اطلاعات فنی، فرآیندهای فنی جدید و فرآیندهای تازه در شیوه تولید محصولات همچنین ترند‌های روز صنعت مورد توجه قرار خواهد گرفت.

Techtextil  تمام جنبه های صنعت نساجی فنی من جمله تحقیق و توسعه، پروسه دستیابی به مواد اولیه و فرآیندهای تولید و در نهایت تبدیل محصولات قدیمی از طریق بازیافت را در یک مکان گرد هم جمع می‌کند

دو شعار رسمی این نمایشگاه Connecting the Future و Space for Innovation است.

پیشنهاد ما این است که اکنون برنامه خود را برای پیوستن به یکی از این پنج رویداد عظیم صنعت نساجی جهت آموزش، بازاریابی و توسعه کسب و کار آماده کنید.

 

Techtextil در تقویم جهانی

۲۲ تا ۲۴ می ۲۰۱۸ آتلانتا، آمریکا (یکم تا سوم خرداد ۱۳۹۷)

۴ تا ۶ سپتامبر ۲۰۱۸ شانگهای، چین (۱۳ تا ۱۵ شهرویر ۱۳۹۷)

۱۰ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۱۹ بمبئی، هند (۱۸ تا ۲۰ مهر ۱۳۹۸)

۱۴ تا ۱۷ می ۲۰۱۹ فرانکفورت، آلمان (۲۴ تا ۲۷ اردیبهش ۱۳۹۸)

۲۰ تا ۲۳ مارچ ۲۰۱۸ موسکو، روسیه (۲۹ اسفند ۱۳۹۶ تا ۳ فروردین ۱۳۹۷)

Admin

فارغ التحصیل رشته تکنولوژی نساجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *