اخبار فرش ماشینی

هند و ايتاليا: رقابت بر سر مد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

در نمايشگاه Motexha2008 خاورميانه را به عنوان بزرگترين رويدادهاي پوشاك و مد در دنيا در معرض نمايش قرار داد. در اين رقابت جهاني هند و ايتاليا با بيش از ۲۵۰ شركت كننده كه نسبت به سال ۲۰۰۷ ۱۲% رشد داشته كه به علت تسلط پيدا كردن شركت هاي مد و لباس زنانه در بازار تجاري مي باشد.
. صنايع پوشاك هند يكي از بهترين در جهان است و تا آينده اي نزديك رشد چشمگيري خواهد داشت كه به اين علت توليدات كتان و تكنولوژي بالاي صنعت نساجي و همچنين افزايش درآمد ناخالص در هند است.
هند در توليد محصولات نساجي و پوشاك بسيار معروف و رقابت جدي موفقيت آميزي به وسيله ارتباط با متقاضيان دارد  همچنين صادرات آن، هند را به يك مركز تجاري بين المللي تبديل كرده است علت اصلي پايين آمدن قيمت هاي پوشاك در هند در دسترس بودن كارگران ارزان قيمت مي باشد.

مدير برگزاري نمايشگاه مي گويد: ايتاليا در صنعت مد يكي از موفق ترين در دنياست با سود خوبي كه به ارزش ۵۰ ميليارد دلار است كه اين بدون هيچ خدماتي از قبيل ماده اوليه و ارزان بودن كارگران امكان پذيراست ،اين كشور با برترين كيفيت براي جوابگويي به تقاضاي جهان طراحي شده است. بازار منطقه هم در جهت حمايت از اين عقيده كه محبوبيت صنعت مد ايتاليا را پيش مي برد و نمايشگاه MOTEXHA از اين رويداد حمايت ي كند.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

hinza chemical تبلیغات

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن