اخبار فرش ماشینیاسلاید شونساجی و مردم

هدف وزارت صنعت؛ رفع موانع موجود در تأمین مواد اولیه در سال ۹۸

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

به گزارش مجله نساجی کهن، به نقل ازصنایع نساجی، پوشاک و سلولزی با اشاره به تأمین مواد اولیه به عنوان جدی‌ترین هدف وزارت صنعت در سال ۹۸، از اقدامات لازم در راستای رفع موانع موجود در تأمین این مواد خبر داد.

 

*** تأمین مواد اولیه ؛ هدف وزارت صنعت در سال ۹۸

hinza chemical تبلیغات

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر کل صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی در خصوص برگزاری دومین کارگروه ملی کفش در استان آذربایجان شرقی اظهار داشت:

در این جلسه مسائلی از قبیل کمبود مواد اولیه داخلی، تخصیص ارز جهت مواد اولیه وارداتی، مسائل و مشکلات واحدهای صنفی و صنعتی و برنامه ریزی جهت ایجاد شهرک تخصصی کفش و ساماندهی واحدهای تولیدی ذکر شده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

*** رونق تولید در صنایع نساجی، پوشاک و کفش

 

وی افزود: رونق تولید در صنایع نساجی، پوشاک و کفش از برنامه‌های اولویت‌دار وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال جدید است. همچنین ارتقای کیفی و کمی رقابت پذیر بودن و صادرات محور کردن این صنایع از دیگر برنامه‌های مهم امسال است.

رئیس کارگروه ملی کفش تأمین مواد اولیه داخلی و وارداتی را از جدی ترین اهداف معاونت امور صنایع دانست و افزود:

رفع موانع موجود در تأمین مواد اولیه از جمله تخصیص ارز، مواد اولیه پتروشیمی، مشکلات سازمان دامپزشکی در واردات پوست با جدیت پیگیری و اقدامات لازم انجام می‌شود.

 

*** اهداف کارگروه ملی کفش

 

محرابی عنوان کرد: به منظور دستیابی به اهداف کارگروه، جلسات به صورت دو ماهه و هر جلسه در یکی از استان‌های قطب تولیدکننده کفش تشکیل می‌شود.

وی ادامه داد: این امر از یک سو زمینه گردهمایی مسئولان، روسای اتحادیه‌ها و تشکل‌های تخصصی کفش در استان‌های مختلف را فراهم می‌کند و از سوی دیگر مشکلات و پتانسیل‌های واحدهای تولیدی آن استان از نزدیک بررسی می‌شود.

 

*** بازدید از واحدهای کفش استان آذربایجان شرقی

همچنین در حاشیه جلسات کارگروه از واحدهای صنعتی و صنفی کفش آن استان بازدید می‌شود. بنابراین گزارش، مدیر کل صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی به همراه اعضای کارگروه ملی کفش در استان آذربایجان شرقی در ادامه از چند واحد کفش بازدید کردند.

 

[instagram-feed]

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن