اخبار نساجی

قیمت سکه در هفته‌های آینده با کاهش چشمگیری مواجه می‌شود

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

قیمت سکه

 

در صورت پیش فروش سکه شاهد کاهش قیمت‌ها در ماه‌های آینده خواهیم بود/در صورت پس انداز سرمایه‌های مردم در بانک‌های کشور بازار ارز و سکه با تنش مواجه نخواهد شد.

ایلنا: یک کار‌شناس اقتصادی اعلام کرد: در پی افزایش نرخ بهره بانکی، قیمت سکه در هفته‌های آینده با کاهش چشمگیری مواجه می‌شود.

hinza chemical تبلیغات

مهدی تقوی در گفتگو با خبرنگار ایلنا،رکود اقتصادی و تاثیر آن در بازارهای بورس و کسب و کار را موجب هجوم مردم برای خرید سکه و دلار اعلام کرد و گفت: افزایش حجم تقاضای مردم برای خرید سکه به منظور نگهداری دارایی‌ها هم اکنون موجب شده است که نرخ سکه به صورت روزانه در بازار ایران افزایش یابد.

وی سیاست‌هایی از قبیل کاهش نرخ بهره بانکی را موجب عدم توسعه سیاست‌های اقتصادی اعلام کرد و افزود:در صورت پس انداز سرمایه‌های مردم در بانک‌های کشور بازار ارز و سکه با تنش مواجه نخواهد شد.

تقوی در خصوص دلایل عدم همراهی قیمت‌ها ی بازار از نرخ‌های جهانی طلا یاد آور شد: قیمت طلا در ایران تابع قیمت جهانی و عرضه و تقاضا است.

این کار‌شناس اقتصادی، با تاکید بر لزوم اصلاح سیاست‌های اقتصادی تصریح کرد: در صورت پیش فروش سکه شاهد کاهش قیمت‌ها در ماه‌های آینده خواهیم بود.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن