اخبار نساجی

زیرساختهای توسعه آذربایجان‌ شرقی مهیاست

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

تبریز- رییس سازمان امور اقتصادی و دارایی آذربایجان ‌شرقی گفت: زیرساختهای توسعه استان مهیاست.

رضا حسینی ‘ روز سه شنبه در دیدار با هیأت تجاری تركیه‌ای افزود: وجود راههای مناسب ارتباط زمینی، ریلی، هوایی، وجود دومین نمایشگاه بین‌المللی بزرگ ایران در تبریز و وجود واحدهای صنعتی تولیدی بزرگ و كوچك شامل تراكتورسازی، ماشین‌سازی، شهرك سرمایه‌گذاری خارجی و شهرك‌های صنعتی از ظرفیت های استان آذربایجان ‌شرقی برای توسعه همه‌ جانبه هستند.

hinza chemical تبلیغات

وی خاطرنشان كرد: آذربایجان ‌شرقی مركز تجاری شمال غرب كشور است واز دیرباز به عنوان چهارراه جاده ابریشم نقش بارزی در تجارت داشته و بزرگترین بازار سرپوشیده جهان در تبریز حكایت از رونق دیرینه تجارت در این منطقه دارد.

نایب رییس مركز خدمات سرمایه ‌گذاری آذربایجان‌ شرقی با اعلام اینكه این مركز آماده رفع مشكلات احتمالی سرمایه‌ گذاران از طرق قانونی است، نسبت به حمایت از هیأت سرمایه‌ گذار تركیه‌ای برای دایر كردن كارخانه نساجی و واحد تولیدی پوشاك در استان اعلام آمادگی كرد.

وی با اشاره به اینكه نیمی از سرمایه گذاری ها در شهرك سرمایه‌گذاری خارجی تبریز توسط تركیه ای ها صورت گرفته است، اظهاركرد: سرمایه‌گذاران خارجی در صورتی كه تولیدات خود را صادر كنند، از صد درصد عوارض گمركی معاف و حتی جوایز صادراتی نیز برای آنها تعلق می‌گیرد.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن