اخبار نساجی

رونق تولید، ارتقای كیفیت و اصلاح الگوی مصرف، راهبرد تحول در حوزه صنعت و معدن است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

رونق تولید، ارتقای كیفیت و اصلاح الگوی مصرف، راهبرد تحول در حوزه صنعت و معدن است

وزیر صنعت‌، معدن و تجارت در پیامی به مناسبت روزملی صنعت و معدن با تبریك این رویداد ملی، از تلاش و تشریك مساعی مدیران و كاركنان حوزه صنعت و معدن در بخش‌های دولتی و غیردولتی تقدیر كرد و گفت: رونق تولید، ارتقای كیفیت و اصلاح الگوی مصرف راهبرد تحول در حوزه صنعت و معدن است.

hinza chemical تبلیغات

به گزارش روز جمعه ایرنا از كمیته اطلاع رسانی روز ملی صنعت ومعدن، در پیام ‘مهدی غضنفری’ آمده است: با حمایت از بخش خصوصی و با راهبرد ‘رونق تولید’، ‘ارتقای كیفیت’ و ‘اصلاح الگوی مصرف’ حوزه صنعت و معدن باید متناسب با تحولات شتابنده بین‌المللی، تحولی هم‌تراز با مأموریت و مسوولیت نوین در خود ایجاد كند.

وی می افزاید: باید تلاش كنیم با تحولی كه در برگیرنده نگرش جدید با هدف كارآیی و اثربخشی فزاینده است، بتوانیم در صحنه‌های توسعه و پیشرفت به عنوان قطب و كانون شكوفایی صنعت و معدن در منطقه، نمونه برجسته‌ای را در برابر جهانیان قرار دهیم.

به گفته غضنفری، تبیین و معرفی دستاوردهای درخشان صنعت و معدن كشور در گسستن بندهای وابستگی از كشورهای سلطه‌طلب اقدامی لازم و ضروری به شمار می‌آید و مجموعه صنعت و معدن كشور با اتكاء به خلاقیت و هوشمندی بی‌نظیر، اوج كارآمدی نیروهای توانمند داخلی را به اثبات رسانده است.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن