مد و پوشاک

دستکش های بلوتوث و کنترل موبایل بدون لمس آن

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

دستکش های بلوتوث و کنترل موبایل بدون لمس آن

این دستکش امکان کار با اغلب دستگاه های اندروید و iOS را برای تان فراهم می آورد. البته Blue Infusion Technologies می گوید که برای تولید تجاری آن نیاز به سرمایه اولیه حداقل ۵۰ هزار دلاری دارد که مشغول جمع آوری آن از طریق Kickstarter است.

hinza chemical تبلیغات

به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران  احتمالا شما هم به دنبال راه حلی هستید که بدون در آوردن دستکش تان در برف و بوران زمستان، بتوانید با تلفن همراه هوشندتان کار کرده و یا به تماس های دریافتی پاسخ دهید. یک راه حل می تواند استفاده از اسمارت فون های جدید نوکیا باشد که صفحه لمسی آنها به دستان دستکش پوشیده هم پاسخ می دهد. راه ساده تر، شاید خرید دستکشی باشد که برای کار با اسمارت فون، اصلا نیازی به لمس آن نداشته باشید.

دستکش BEARTek که به تازگی برای تامین سرمایه در سایت Kickstarter قرار گرفته، اولین دستکش دنیا است که با استفاده از بلوتوث داخلی اش می تواند به اسمارت فون تان متصل شده و آن را کنترل کند. بر روی سه انگشت این دستکش شش پد قرار دارد که اعمال کنترل معمول تلفن هوشمندتان را انجام می دهد. با این دستکش انجام کارهایی چون پاسخ به تماس ها، رد تماس، تغییر آهنگی که در حال شنیدن هستید یا کم کردم ولوم بدون در آوردن دستکش امکان پذیر می گردد.

این دستکش امکان کار با اغلب دستگاه های اندروید و iOS را برای تان فراهم می آورد. البته Blue Infusion Technologies می گوید که برای تولید تجاری آن نیاز به سرمایه اولیه حداقل ۵۰ هزار دلاری دارد که مشغول جمع آوری آن از طریق Kickstarter است. این شرکت تصمیم دارد دستکش های گرم و راحت بلوتوثی خود را به قیمت ۲۰۰ دلار در بازار عرضه کند.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن