اخبار نساجی

بهمنی به جلسه مجلس برای “نجات اقتصاد ملی” نرفت/ جلسه لغو شد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی از لغو جلسه غیر علنی برای بررسی سیاست های پولی و تنش های بازارهای پولی کشور که قرار بود با حضور رئیس بانک مرکزی و معاون وزارتخانه های مربوطه برگزار شود، خبرداد.

به گزارش خبرنگار، محمدرضا باهنر در جلسه علنی روز یکشنبه اعلام کرد: قرار بود ساعت ۱۱ آقای بهمنی رئیس بانک مرکزی و معاونان وزارتخانه های مربوطه از جمله خزانه داری کشوری در جلسه غیرعلنی غیر رسمی مجلس شرکت کنند.

وی گفت: قرار بود در این جلسه که به درخواست عده ای از نمایندگان برای بررسی سیاست های پولی و تنش های بازار پول، برگزار شود ، وزیران اقتصاد و دیگر وزرای مربوط حاضر شوند اما از آنجا که این وزیران رئیس جمهور را در سفر به آمریکای لاتین همراهی می کند، جلسه با آنان لغو شد و مجلس از بهمنی رئیس بانک مرکزی و معاون وزارتخانه های مربوطه دعوت کرد تا در مجلس حضور یابند.

hinza chemical تبلیغات

نائب رئیس مجلس خاطرنشان کرد: هم اکنون که ساعت از ۱۱ گذشته است آقای بهمنی به مجلس نرسیده است، برخی خبر دادند که شاید برای ایشان سخت است، اما من دلیلش را نفهمیدم شاید از طرف مقامات بالاتر منع شده اند به هر دلیل ما نسبت به عدم دلیل حضور آقای بهمنی توجیه نیستیم، وقتی مجلس از مسئولی دعوت می کنند مکلف هستند که بیایند.

باهنر لغو این جلسه را اعلام کرد.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن