اخبار نساجی

آغاز توزیع موز ۱۵۵۰ تومانی از پنج شنبه

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

آغاز توزیع موز ۱۵۵۰ تومانی از پنج شنبه

مدیرعامل اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: در آخرین جلسه ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلوگرم موز ۱۵۵۰ تومان تعیین شد که از فردا در کل کشور توزیع می‌شود.

hinza chemical تبلیغات

به گزارش مشرق، سید‌رضا نورانی در گفت‌وگو با فارس افزود: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه ستاد تنظیم بازار قول مساعد برای پرداخت ارز دولتی به واردکنندگان موز را داد و به همین دلیل از فردا موز کیلویی ۱۵۵۰ تومان توزیع می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه ملی محصولات کشاورزی تصریح کرد: توزیع موز از فرداتا ۲۵ فروردین با قیمت مصوب در تمام استان‌ها و شهرهای کشور انجام می‌شود و در صورتی که کسی گرانفروشی کند سازمان تعزیرات حکومتی جرایم سنگینی برای متخلفان پیش‌بینی کرده است.

نورانی همچنین تصریح کرد: موز درب سردخانه کیلویی ۱۳۰۰ و برای عمده‌فروشی‌ها هم ۱۳۸۰ تومان تعیین شده است.

وی گفت: در جلسه ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلوگرم سیب درختی ممتاز ۱۶۰۰ تومان و پرتقال ۱۲۰۰ تومان برای مصرف کننده تعیین شد.

مدیرعامل اتحادیه ملی محصولات کشاورزی با بیان اینکه طبق نیاز‌سنجی ۳۰ هزار تن موز در ایام عید نیاز است، گفت: ۱۰ هزار تن آن طی ۳ الی ۴ روز آینده و بقیه تا اواخر فروردین در کشور توزیع می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه ملی محصولات کشاورزی تصریح کرد: پیشنهاد شده است تمامی غرفه‌داران میادین شهرداری تهران نیاز خود را اعلام کنند تا به موقع موز مورد نیاز آنها وارد و تحویل داده شود.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن