اخبار نساجیاسلاید شوگزارش نمایشگاه ها

گزارش لحظه به لحظه از نمایشگاه هیم تکستایل فرانكفورت

در این پست که پیوسته به روز رسانی می‌شود در طول روز تازه ترین خبرها از نمایشگاه نساجی هیم تکستایل فرانکفورت را گزارش می‌کنیم:

سخنراني خانم لوسي بريگهام در افتتاحيه نمايشگاه هيم تكستايل ٢٠٢٠ فرانكفورت؛ خانم لوسي بريگهام كه امسال به عنوان نماينده رسمي سازمان ملل در زمينه توليد پايدار و آسيب كمتر به محيط زيست با هيم تكستايل همكاري مي كند صحبت های بسيار جالبي را در اين زمينه انجام داد كه در پست هاي بعدي بيشتر به ان ميپردازيم

كنفرانس خبري شركت ترويرا و معرفي آخرين محصولات و نوآوري ها در حاشيه نمايشگاه هيم تكستايل ٢٠٢٠ ، اين شركت طيف وسيعي از نوآوريها را به نمايش گذاشت به طوري كه تنها ٦٠٠ نمونه انواع پارچه و نخ و الياف از طرف مشتريان ترويرا از سراسر جهان ارسال و در غرفه قرار داشت، از مهمترين بحث هاي مطروحه در اين كنفرانس توجه به بازيافت و استفاده مجدد از محصولات و توليد محصولات پايدار است.

آمارهاي شگفت انگيز مسه فرانكفورت:

– برگزاري ٥٨ رويداد تخصصي در صنعت نساجي در ١٦ نقطه جهان

– ميزباني سالانه از ٢٣٨٠٠ غرفه گذار و ٦٠٠ هزار بازديد كننده تخصصي

– بزرگترين شركت نمايشگاهي جهان با دارا بودن سايت نمايشگاهي اختصاصي

– گردش مالي بيش از ٧٣٣ ميليون يورو سالانه

– برگزار كننده ١٥٥ نمايشگاه تجاري و ٢٦٥ رويداد تجاري

آقاي اولاف اشميت در حاشيه مراسم افتتاحيه ضمن اشاره به اينكه امسال نمايشگاه هيم تكستايل يكي از بهترين دوره هاي خود را بعد از پنجاه سال ميگذراند گفت : تاريخ نشاندهنده پيشرفت شگفت انگيز اين رويداد است ، در سال ١٩٧١ در هيم تكستايل ٦٧٩ غرفه گذار داشتيم كه در سال ٢٠٢٠ به ٢٩٥٢ شركت رسيده است.

همچنين در ١٩٧١ نمايشگاه در ٦ گروه كالايي در ٧٦٠٠٠ متر مربع برگزار شد در حالي كه امروز درسال ٢٠٢٠ نمايشگاهي در ١٤ گروه كالايي منسوجات خانگي و ٢٣٦٠٠٠ متر مربع را شاهديم.

همچنين در طي سالها تعداد كشورهاي بازديد كننده نيز از ٥٠ كشور به ١٥٦ شركت توسعه يافته است.

ترامپ، اروپا، خاورميانه و تركيه ؛ محورهاي نگراني در نمايشگاه منسوجات خانگي فرانكفورت

فعالان صنعت منسوجات خانگي جهان سال ٢٠٢٠ را با توجه به اوضاع جهاني سالي سخت پيش بيني مي كنند. به اعتقاد كارشناسان اين صنعت تصميمات و اقدامات بي ثبات كننده ترامپ در سطح جهان، تحريم هاي اقتصادي، وضعيت نابسامان اقتصادي در اروپا ، اوضاع پرتنش در خاورميانه و مبهم بودن اقتصاد و توليدات نساجي در تركيه در سال هاي پيش مواردي است كه مي تواند بر روي روند رو به جلوي صنعت منسوجات خانگي تاثير منفي بگذارد.

سورپرايز مسه فرانكفورت براي كارجويان نساجي در سراسر جهان

شركت مسه فرانكفورت با برگزاري سالانه ٥٨ رويداد نساجي در ١٦ كشور جهان داراي شبكه گسترده اي از صنعت نساجي است. اين شركت در اقدامي جديد بخشي را براي علاقمندان و كارجويان و فارغ التحصيلان خلاق و با انگزه براي كار در برترين شركت هاي بين المللي جهان طراحي كرده است كه مي توانيد در ادرس زير به ان دسترسي داشته باشيد. اين وب سايت قصد دارد پلي بين شركتهاي بين المللي و فارغ التحصيلان خلاق باشد.
آدرس سايت :
www.texpertisenetwork-jobs.com

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن