اخباراسلاید شومد و لباس

ژاکت گوگل محل دقیق گوشی هوشمند شما را مشخص می‌کند

گوگل با همکاری برند پوشاک Levi’s، ژاکتی مجهز به فناوری ردیابی گوشی هوشمند تولید کرده‌ است.

ژاکت هوشمند گوگل و لویس(Levis) با قابلیت ویژه‌ای به شما کمک می‌کند تا دیگر گوشی خود را فراموش و گم نکنید. این ژاکت هوشمند با روش‌های خاصی و به کمک اپلیکیشنی به نام Android Police کاربران را در هنگام پیدا کردن گوشی همراه یاری می‌کند.

در واقع کاربر با پوشیدن این ژاکت می‌تواند از بابت گم شدن گوشی خود نگرانی نداشته باشد. زمانی که شما از محدوده تعیین شده ژاکت نسبت به گوشی هوشمند خود دورتر شوید، ژاکت با هشدارهایی شما را آگاه می‌سازد.
به گزارش مجله نساجی کهن به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، گوگل این ویژگی را «همیشه باهم» نامیده است، زیرا ژاکت شما در صورت فعال بودن هشدارهای امنیتی دوست ندارد از گوشیتان دور شود.

هشدارهای ژاکت گوگل هم به صورت صوت و نور و هم به صورت ارتعاش است. شاید ویژگی خاص این ژاکت شما را به یاد فیلم‌های جاسوسی و امکانات ویژه جاسوسان بیندازد اما تفاوت بسیاری بین آنچه در فیلم‌ها با ژاکت گوگل وجود دارد.

این ژاکت برای ردیابی گوشی شما از ماهواره‌های ناوبری کمک می‌گیرد و با استفاده از اپلیکیشن Google map موقعیت‌سنجی می‌کند. پوشاک Levis قیمت این ژاکت را ۳۵۰ دلار اعلام کرده است؛ با وجود قیمت تقریباً بالای این ژاکت ولی قابلیت خاص آن بسیاری را نسبت به ژاکت گوگل علاقه‌مند کرده است.

برچسب ها

Admin

فارغ التحصیل رشته تکنولوژی نساجی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن