اخبار نساجی

پیش بینی ۷۱۷ ریالی گروه پمپ سازی ایران

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

پیش بینی 717 ریالی گروه پمپ سازی ایران

شرکت گروه پمپ سازی ایران با سرمایه ۱۰۰ میلیارد ریال پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۳۱ خردادماه ۹۲ را ۷۱۷ ریال اعلام کرد.

hinza chemical تبلیغات

سنا، شرکت گروه صنایع پمپ سازی ایران پیش بینی سود هر سهم سال مالی ۹۲ را در ۷ خردادماه جاری ۷۱۲ ریال اعلام کرده بود که این رقم در اصلاحیه منتشر شده به ۷۱۷ ریال رسید.

گفتنی است پیش بینی سود هر سهم تلفیقی گروه برای سال مالی ۹۲ اعلام نشده است.

براساس این گزارش هیئت مدیره این شرکت در نظر دارد تقسیم ۲۵۰ ریال سود به ازای هر سهم را برای سال مالی ۱۳۹۲ به مجمع عمومی عادی سالانه پیشنهاد کند.

این شرکت ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افزایش در هزینه های عمومی، اداری و تشکیلاتی را ناشی از اتخاذ ذخیره مطالبات مشکوک الوصول برای شرکت فرعی مهندسی و ساخت معین آبشار عنوان کرده است.

“تمپی” پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی ۹۱ را در ۱۸ مهرماه ۹۰ به ازای هر سهم ۶۰۸ ریال، خرداد ماه امسال ۶۷۱ ریال اعلام کرده است.

همچنین این شرکت پیش بینی سود هر سهم تلفیقی گروه برای سال مالی ۹۱ را درآبان ماه ۹۱۳ ریال اعلام کرده است.

گفتنی است علت کاهش پیش بینی سود هر سهم سال مالی ۹۱ مطابق با اطلاعیه اخیر به ۶۳۴ ریال ناشی از انتقال سود حاصل از سرمایه گذاری در بانک سامان به سال مالی ۹۲ است.

لازم به ذکر است برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه بانک سامان دعوت به مجمع به تاریخ ۸ تیر ماه ۹۱ طبق استانداردهای حسابداری شرکت مجاز به شناسایی درآمد حاصل از سود سهام مذکور سود حاصل از عملکرد سال مالی۹۰ بانک سامان در سال مالی ۹۱ است.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن