اخبار فرش ماشینی

«پوشينه‌بافت» قزوين احيا مي‌شود

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

وزيرصنايع ومعادن گفت: طي اقدامات انجام شده و هماهنگي با مسوولان خصوصي‌سازي استان قزوين، به‌زودي خط توليد نوسازي شده شرکت «پوشينه بافت» راه‌اندازي مي‌شود.
به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت صنايع ومعادن علي‌اکبر محرابيان در هفتاد و هشتمين سفر استاني هيات دولت و دور سوم سفر به استان قزوين با بيان اين خبر افزود:  پرسنل و کارکنان سه واحد نساجي استان قزوين در جريان خصوصي سازي آسيب ديده و مجموع کارکنان اين سه واحدنساجي  «فرنخ»،  «مه نخ» و  «پوشينه بافت»  ۴هزارو ۵۰۰ نفر بود که با مساعدت‌ها و مصوبات صادر شده دولت بالغ بر ۳ هزارو ۵۰۰ نفر از اين تعداد بازنشست شده و يک هزار نفر باقي مانده‌اند. وي اظهار اميدواري کرد: در جلسه امروز هيات دولت درصدد هستيم مشکلات و مسائل اين ۳ واحد بررسي و رسيدگي شود.

محرابيان در بخش ديگري از سخنان خود گفت: با توجه به اين‌که استان قزوين از اولين شهرهاي مهم صنعتي کشور محسوب مي‌شود طي ۴ ساله دولت نهم و يک ساله نخست دولت دهم براي يک هزارو ۸۰۰ واحد پروانه صنعتي صادر شده است.
وزير صنايع ومعادن در بخش ديگري از سخنان خودگفت: در ۳ سال اخيردر شهر تهران تعداد روزهاي ناسالم  و ناپاک بسيار زياد بوده از اين رو توليد و تامين کپسول‌هاي فشار قوي C.N.G  که بتواند فشار ۲۰۰ بار را تحمل کند احساس مي‌شد.

رسيدگي به چگونگي واگذاري ۳واحد صنعتي قزوين
وزيرصنايع و معادن همچنين در جريان بازديد از واحدهاي توليدي استان قزوين، خواستار رسيدگي به چگونگي واگذاري سه واحد صنعتي اين استان شد.

علي‌اکبر محرابيان در اين بازديدها گفت: کارکنان سه واحد نساجي استان قزوين به دليل خصوصي‌سازي آسيب ديده و مجموع کارکنان اين سه واحد نساجي که ۴ هزار و ۵۰۰ نفر بودند با صدور مصوبه دولت، ۳هزار و ۵۰۰نفر از اين تعداد بازنشست شده و يک هزار نفر باقي مانده‌اند. محرابيان گفت: طي پنج سال اخير براي يک هزارو ۸۰۰ واحد پروانه صنعتي در استان قزوين صادر شده است که با انجام اصلاحات پروانه‌هاي صنعتي صادر شده و نوسازي واحدهاي صنعتي قديمي هم‌اکنون ۳هزار و ۲۰۰ واحد فعال صنعتي در سطح استان قزوين در حال فعاليت هستند.
محرابيان تصريح کرد: توليد کپسول‌هاي گاز C.N.G   در استان قزوين در ۶ ماه آينده به ظرفيت ۵۰۰ هزار دستگاه خواهد رسيد.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن