اخبار فرش ماشینی

واگذاري ۱۰۰ درصد شرکت فرش ايران تا پايان خرداد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

واگذاري شرکت فرش ايران در هيات واگذاري مطرح شده است و قرار است ۱۰۰ درصد سهام اين شرکت طبق برنامه تا پايان خرداد ماه از طريق مزايده واگذار شود.

سيدمهدي عقدايي از قيمت گذاري و واگذاري شرکت ملي فرش ايران خبر داد و گفت: واگذاري شرکت فرش ايران در هيات واگذاري مطرح و مقرر شد که ۱۰۰ تخته فرش موزه‌اي از شرکت ملي فرش به محل نگه داري فرش‌ها منتقل شده و پس از کسر قيمت اين فرش ها از قيمت اصلي، آگهي مزايده آن منتشر شود.
وي با بيان اينکه تا کنون انتقال اين ۱۰۰ تخته فرش صورت نگرفته است، ادامه داد: شرکت ملي فرش بايد انتقال اين فرش‌ها را انجام دهد تا مشخص شود که اين ۱۰۰ تخته چه قيمتي دارد سپس قيمت آنها از قيمتي که در هيات واگذاري تصويب شده است کسر شده و مابقي آن آگهي شود.
معاون سازمان خصوصي سازي با اشاره به اينکه قرار است ۱۰۰ درصد سهام شرکت فرش ايران از طريق مزايده واگذار شود، ياد آور شد:همچنين در هيات واگذاري مصوب شده است که هرکسي در مزايده برنده شود، حسابرس مقيم از سوي سازمان خصوصي سازي براي حضور مستمر بدون حق دخالت در شرکت به عنوان ناظر مستقر شود که اين موضوع در آگهي شرکت نيز عنوان خواهد شد.
عقدايي در مورد زمان وگذاري سهام اين شرکت، اظهار کرد: پيش بيني مي شود که ۱۰۰ درصد سهام شرکت فرش ايران طبق برنامه تا پايان خرداد واگذار شود.
به گزارش ايسنا طبق برنامه سازمان خصوصي سازي وزارت بازرگاني در نظر دارد تا ۱۰۰ درصد سهام شرکت فرش ايران را از طريق مزايده در سه ماهه اول سال واگذار کند که اين شرکت در گروه يک واگذاري قرار داشته و قرار است تا پايان خرداد واگذار شود.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن