اخبار فرش ماشینی

نمایشگاه Middle East Covering،رویداد تخصصی حوزه فرش و کفپوش در منطقه خاورمیانه

 

تنها رویداد تخصصی حوزه فرش، کفپوش ها و پوشش های دیوار در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا

 

نمایشگاه Middle East Covering در حال حاضر تنها رویداد اختصاصی صنعت کفپوش ها، فرش و پوشش های دیوار در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقاست. این نمایشگاه در شهر دبی و در تاریخ ۱۸ لغایت ۲۱ می ۲۰۱۵، مطابق با ۲۸ لغایت ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ برگزار می شود. این رویداد فوق العاده در واقع سکوی پرش به سمت بازار گسترده منطقه خاورمیانه و شمال آفریقاست که هر چند در سال های اخیر دستخوش تغییرات سیاسی شدید و جنگ و فقر بوده است اما بازار ساخت و ساز و دکوراسیون داخلی و کفپوش آن چیزی در حدود ۶/۱ تریلیون دلار تخمین زده می شود. به ویژه کشورهایی نظیر قطر (به دلیل میزبانی جام جهانی فوتبال) امارات متحده عربی و عر بستان که رشد ساخت و ساز در آن ها به شدت رو به افزایش است بازار بسیار داغ و جذابی برای شرکت های فعال در زمینه انواع کفپوش ها و طراحی داخل هستند.

 

تنها رویداد تخصصی حوزه فرش، کفپوش ها و پوشش های دیوار در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا

برگزار کننده این رویداد شرکت انگلیسی dmg event می باشد که در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و در بخش برگزاری نمایشگاه ها بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت دارد و برگزارکننده بزرگترین نمایشگاه صنعت ساختمان خاورمیانه به نام Big 5 و مهمترین رویداد طراحی داخلی و دیزاین منطقه به نام index نیز می باشد.

خانم یانگ وانگ (yang wang) مدیر این رویداد درباره این نمایشگاه می گوید: “این نمایشگاه در واقع حلقه تکمیلی شرکت dmg  برای نمایشگاه های ساختمان Big5 و Index است چرا که هر سه این صنایع به طور ویژه ای به یکدیگر وابسته هستند. در واقع هر ساختمان مسکونی، هتل، واحد تجاری و یا اداری که تاسیس می شود به طور قطع نیاز به انواع کفپوش ها و دیوارپوش ها دارد و قطعاً تمام اینها با یک طراحی مدرن و کارا معنا و زیبایی پیدا می کند. نمایشگاه فلورکاورینگ خاورمیانه در واقع محلی است برای عرضه انواع کفپوش ها از فرش ماشینی گرفته تا کفپوش های ارتجاعی و سنگ.

از نکات مهم دیگر این نمایشگاه برگزاری همزمان آن با نمایشگاه Indexمی باشد. نمایشگاه Index دبی به طور مستقیم به طراحی داخلی و دکوراسیون ارتباط پیدا می کند. امسال بیست و پنجمین دوره برگزاری خود را جشن خواهد گرفت و پیش بینی می شود از این رویداد مهم ۳۲ هزار نفر از ۱۰۰ کشور جهان بازدید نمایند. این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۷۰ هزار متر مربع و در مرکز نمایشگاهی معروف دبی برگزار خواهد شد.

 

تنها رویداد تخصصی حوزه فرش، کفپوش ها و پوشش های دیوار در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا

مهمترین کالاهای ارائه شده در نمایشگاه کفپوش های دبی عبارتند از:

فرش ماشینی و موکت، فرش های تافتینگ، فرش دستباف، پارکت، لمینیت، کفپوش های نساجی، کفپوش های چوبی، کفپوش های ورزشی، تکنولوژی های تولید و نصب انواع کفپوش، انواع کاغذ دیواری، دیوارپوش ها و …بسیای از بازدیدکنندگان این نمایشگاه را توزیع کنندگان و تاجران بزرگ منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا هستند.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه رویدادهای مانند جایزه بهترین طراحی محصول، جایزه بهترین طراحی داخلی، سمینارها و کنفرانس های متعددی برگزار می شود که از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با نماینده فروش این نمایشگاه در ایران تماس بگیرید.

 

روابط عمومی مجله نساجی کهن

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن