نمایشگاه Middle East Covering،رویداد تخصصی حوزه فرش و کفپوش در منطقه خاورمیانه

 

تنها رویداد تخصصی حوزه فرش، کفپوش ها و پوشش های دیوار در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا

 

نمایشگاه Middle East Covering در حال حاضر تنها رویداد اختصاصی صنعت کفپوش ها، فرش و پوشش های دیوار در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقاست. این نمایشگاه در شهر دبی و در تاریخ ۱۸ لغایت ۲۱ می ۲۰۱۵، مطابق با ۲۸ لغایت ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ برگزار می شود. این رویداد فوق العاده در واقع سکوی پرش به سمت بازار گسترده منطقه خاورمیانه و شمال آفریقاست که هر چند در سال های اخیر دستخوش تغییرات سیاسی شدید و جنگ و فقر بوده است اما بازار ساخت و ساز و دکوراسیون داخلی و کفپوش آن چیزی در حدود ۶/۱ تریلیون دلار تخمین زده می شود. به ویژه کشورهایی نظیر قطر (به دلیل میزبانی جام جهانی فوتبال) امارات متحده عربی و عر بستان که رشد ساخت و ساز در آن ها به شدت رو به افزایش است بازار بسیار داغ و جذابی برای شرکت های فعال در زمینه انواع کفپوش ها و طراحی داخل هستند.

 

تنها رویداد تخصصی حوزه فرش، کفپوش ها و پوشش های دیوار در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا

برگزار کننده این رویداد شرکت انگلیسی dmg event می باشد که در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و در بخش برگزاری نمایشگاه ها بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت دارد و برگزارکننده بزرگترین نمایشگاه صنعت ساختمان خاورمیانه به نام Big 5 و مهمترین رویداد طراحی داخلی و دیزاین منطقه به نام index نیز می باشد.

خانم یانگ وانگ (yang wang) مدیر این رویداد درباره این نمایشگاه می گوید: “این نمایشگاه در واقع حلقه تکمیلی شرکت dmg  برای نمایشگاه های ساختمان Big5 و Index است چرا که هر سه این صنایع به طور ویژه ای به یکدیگر وابسته هستند. در واقع هر ساختمان مسکونی، هتل، واحد تجاری و یا اداری که تاسیس می شود به طور قطع نیاز به انواع کفپوش ها و دیوارپوش ها دارد و قطعاً تمام اینها با یک طراحی مدرن و کارا معنا و زیبایی پیدا می کند. نمایشگاه فلورکاورینگ خاورمیانه در واقع محلی است برای عرضه انواع کفپوش ها از فرش ماشینی گرفته تا کفپوش های ارتجاعی و سنگ.

از نکات مهم دیگر این نمایشگاه برگزاری همزمان آن با نمایشگاه Indexمی باشد. نمایشگاه Index دبی به طور مستقیم به طراحی داخلی و دکوراسیون ارتباط پیدا می کند. امسال بیست و پنجمین دوره برگزاری خود را جشن خواهد گرفت و پیش بینی می شود از این رویداد مهم ۳۲ هزار نفر از ۱۰۰ کشور جهان بازدید نمایند. این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۷۰ هزار متر مربع و در مرکز نمایشگاهی معروف دبی برگزار خواهد شد.

 

تنها رویداد تخصصی حوزه فرش، کفپوش ها و پوشش های دیوار در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا

مهمترین کالاهای ارائه شده در نمایشگاه کفپوش های دبی عبارتند از:

فرش ماشینی و موکت، فرش های تافتینگ، فرش دستباف، پارکت، لمینیت، کفپوش های نساجی، کفپوش های چوبی، کفپوش های ورزشی، تکنولوژی های تولید و نصب انواع کفپوش، انواع کاغذ دیواری، دیوارپوش ها و …بسیای از بازدیدکنندگان این نمایشگاه را توزیع کنندگان و تاجران بزرگ منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا هستند.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه رویدادهای مانند جایزه بهترین طراحی محصول، جایزه بهترین طراحی داخلی، سمینارها و کنفرانس های متعددی برگزار می شود که از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با نماینده فروش این نمایشگاه در ایران تماس بگیرید.

http://www.middleeastcovering.com/

 

روابط عمومی مجله نساجی کهن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *