اخباراسلاید شو

معرفی TMAS اتحادیه ماشین سازان نساجی سوئد

 

TMAS به عنوان اتحادیه ماشین سازان نساجی سوئد در سال ۱۹۹۷ تاسیس شده است. سوئد تاریخچه موفق و طولانی در تولیدات نساجی دارد و شرکت های متعددی در این کشور سابقه حضور گسترده در بازارهای بین المللی را دارند. هرچند که شرکت های ماشین ساز نساجی سوئدی به مانند سایر رقبای خود نظیر ایتالیا، آلمان ، اسپانیا و … زیاد نیست اما به دلیل عدم تولید کالاهای نهایی نساجی در سوئد حدود ۹۵ درصد ماشین آلات به کشورهای تولید کننده کالاهای نساجی ایالات متحده آمریکا ، ترکیه، هندوستان، آمریکای جنوبی و شرق اروپا صادر می کنند. البته باید سوئد را بیش از تولید ماشین آلات در بخش تولید قطعات و تجهیزات ماشین آلات نساجی که توسط ماشین سازان بزرگ تر مورد مصرف قرار می گیرد قدرتمند دانست.

همچنین ماشین سازان سوئدی قصد دارند حضور خود را در بازارهای رو به گسترشی نظیر چین؛ ویتنام، بنگلادش ، ایران و … پررنگ تر کنند. از آخرین فعالیت های ماشین سازان سوئدی می توان به حضور  شش شرکت سوئدی در نمایشگاه ایتمای آسیا اشاره کرد .

از مهمترین برندهای سوئدی که در نمایشگاه ایتما اسیا هم حاضر بودند میتوان اسامی زیر اشاره کرد :

IRO

ELTEX

IROAB

ACG KINNA AUTOMATIC

Esautomatex

ETON SYSTEMS

BALDWIN

مهمترین بخش هایی که ماشین سازان اروپایی از جمله سوئدی بر روی آن تمرکز دارند ارتقاء ماشین آلات از نظر اتوماسیون و تکنولوژی های دیجیتال است که موجب موفقیت بسیار زیاد آنها در این بخش شده است.

 

 

برچسب ها

Admin

فارغ التحصیل رشته تکنولوژی نساجی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن