اخبار فرش ماشینی

مشكل كارخانجات نساجي كاشان هنوز حل نشده است!

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

در پي مصاحبه مديركل صنايع و معادن استان اصفهان مبني بر حل كامل بحران كارخانه هاي نساجي در اين استان، فرماندار كاشان طي نامه اي به استاندار اصفهان از اين سخنان گلايه كرد.
حسينعلي حاجي گفت: بحران در ۳ كارخانه بزرگ فرش راوند، مخمل و ابريشم و ريسندگي و بافندگي تحت كنترل است، اما هنوز حل نشده است.

به گفته وي در شركت ريسندگي و بافندگي، كلادر ۲ واحد نوسازي انجام شده و در كارخانه شماره ۲ آن كه در حال حاضر قريب به ۸۰۰ نفر كارگر دارد نوسازي انجام نشده و كارگران اين شركت بيش از ۱۰ ماه حقوق معوقه دارند و فقط هفته اي ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان از اين حقوق را دريافت مي كنند!

فرماندار كاشان خاطرنشان كرد: كارخانه فرش راوند هم هنوز مشكل مالكيتي آن حل نشده و از آبان ماه توليد در آن متوقف است و كارگران مقداري از حقوق خود را دريافت نكرده اند.
حاجي يادآور شد: كارخانجات مخمل و ابريشم كه روزي چشم و چراغ كشور بودند، كار نوسازي و بازسازي در آن هنوز اجرا نشده و كارگران حقوق خردادماه تاكنون و پاداش سال ۸۵ را دريافت نكرده اند.

فرماندار كاشان مجموعه كارگران اين ۳ واحد بزرگ را ۳۲۶۰ نفر اعلام كرد و گفت: از مديركل صنايع و معادن استان اصفهان مي خواهيم ابتدا مشكلات اين واحدهاي نساجي را برطرف كنند و سپس بگويند: «حل شده است.»
شايان ذكر است: مديركل صنايع و معادن استان اصفهان در يك مصاحبه تلويزيوني اعلام كرد: «بحران صنايع نساجي استان كاملاً حل شده و بازسازي و نوسازي اين كارخانه ها از سال ۷۹ آغاز و به اتمام رسيده است.»
منبع: روزنامه كيهان

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن