فراخوان سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فرش چین– شینینگ

 

فراخوان سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فرش چین– شینینگ

نام نویسی از علاقه مندان برای مشارکت در سیزدهمین نمایشگاه تخصصی بین المللی فرش چین– شینینگ آغاز شد فراخوان سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فرش چین– شینینگ به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ در نظر است در سال جاری نیز پاویون فرش دستباف ایران در نمایشگاه تخصصی بین المللی فرش شینینگ – چین برپا شود.

براساس این گزارش سیزدهمین دوره نمایشگاه از تاریخ ۱۳ تا ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۵( برابر با ۲ تا ۶ جون ۲۰۱۶ ) برگزار می شود و علاقه مندان می توانند بر پایه شرایط زیر در این رخداد حاضر شوند:

شرايط مشاركت در سیزدهمین نمایشگاه تخصصی بین المللی فرش چین – شینینگ:

حداقل متراژ: ۳۲ متر مربع

آخرين مهلت ثبت‌ نام: ۰۱/۰۲/۱۳۹۵

آخرين مهلت واريز وجه: ۱۲/۰۲/۱۳۹۵

آخرین مهلت ارسال نمونه نمایشگاهی (هوایی): ۱۸/۰۲/۱۳۹۵

حداکثر نفرات اعزامی برای هر شرکت: ۲ نفر

قيمت هر مترمربع غرفه با غرفه سازی استاندارد نمايشگاهی مبلغ ۸۷٫۵ دلار است که با احتساب حداقل متراژ یاد شده (۳۲ متر مربع) مبلغ ۲۸۰۰ دلار محاسبه و از مشارکت کنندگان دریافت می شود.

علاقه مندان برای شرکت در این نمایشگاه در صورت تمایل نسبت به تکمیل فرم های پیوست اقدام و مراتب را از طریق نمابر ۲۲۱۴۲۷۴۲ یا به رایانامه fair.incc@hotmail.com تا تاریخ ۰۱/۰۲/۱۳۹۵ برای بررسی نهایی ارسال کنند.

گفتنی است؛ پذیرش تقاضا بستگی به بررسی و تاييد مركز ملي فرش ايران دارد و واگذاري غرفه‌ها با اولويت در ثبت ‌نام و رعايت تاريخ‌هاي اعلام شده زیر انجام می شود و مركز در برابر متقاضیانی كه پس از تاريخ‌هاي اعلام شده اقدام کنند، هيچگونه مسئوليتي نخواهد داشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *