اخباراسلاید شوشرکت‌های فرش ماشینی و صنایع وابسته جهان

فرش ماشینی ایران و ظرفیت بالا در بازارهای جهانی

فرش ماشینی ایران :: رئیس اتحادیه فروشندگان فرش ماشینی گفت: ارتقا سطح کیفت تولیدات می‌تواند نقش موثری در خودنمایی فرش‌های ماشینی ایرانی در بازار‌های جهانی داشته باشد.

محمدهادی کمالیان رئیس اتحادیه فروشندگان فرش ماشینی در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با اشاره به صادرات و فروش فرش ماشینی اظهار کرد:  در حال حاضر فرش ماشینی ایران به کشور‌هایی همچون عراق، افغانستان، آسیای میانه، کشور‌های اروپایی و چین صادر می‌شود و مشکلی در تولید فرش ماشینینداریم.

وی با بیان اینکه رونق اقتصادی، تمام بخش های صنوف را تحت شعاع قرار داده است، تصریح کرد: گردش مالی مناسب و تغییر و تحول صنوف در این راستا می تواند تاثیر مثبتی در وضعیت اقتصادی حاصل کند.

کمالیان با تاکید بر اینکه اگر قیمت ارز ثبات پیدا کند مشکلی در تامین مواد اولیه نداریم، اظهار کرد: هم اکنون تولیدکنندگان می‌تواند مایحتاج تولیدات خود را تامین کنند و افزایش قیمتی برای این صنف نداریم.

رئیس اتحادیه فروشندگان فرش ماشینی با اشاره به تعداد واحدهای صنفی دارای پروانه گفت: حدود  ۷۰۰ واحد صنفی پروانه دار در تهران مشغول به فعالیت اند.

وی حضور ایران در بازار‌های جهانی را از دیگر برنامه‌های این صنف دانست و اظهار کرد: ارتقا سطح کیفت تولیدات و کاهش هزینه‌های تولید می تواند نقش موثری در خودنمایی فرش های ماشینی ایرانی در بازارهای جهانی داشته باشد.

رئیس اتحادیه فروشندگان فرش ماشینی در پایان با اشاره به اینکه تسهیلاتی به تولیدکنندگان فرش ماشینی تعلق نگرفته است، تاکید کرد: دولت باید نگاه ویژه‌ای به بخش تولید فرش ماشینی داشته باشد، زیرا این بخش از ظرفیت بالایی در جهت توسعه اقتصادی برخوردار است و قابلیت درخشش در بازارهای بین المللی را داراست.

 

تحریریه مجله نساجی کهن

ارسال مقالات و ترجه جهت انتشار در سایت : info@kohanjournal.com

جهت دریافت آخرین خبرها و به روز ترین نمایشگاه های نساجی و فرش ماشینی ایران و جهان در فرم زیر ثبت نام کنید

فرم ثبت نام سریع

جهت دریافت آخرین خبرها و به روز ترین نمایشگاه های نساجی و فرش ماشینی ایران و جهان در فرم زیر ثبت نام کنید
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

برچسب ها

Admin

فارغ التحصیل رشته تکنولوژی نساجی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن