طراحی و تولید بزرگترین فرش ماشینی جهان در اصفهان

مدیر صادرات شرکت قالی سلیمان گفت:صنعتگران هنر آفرین اصفهان بزرگترین فرش ماشینی جهان را به سفارش کشور عمان طراحی و تولید کردند.

نوید منزوی زاده مدیر صادرات شرکت قالی سلیمان بزرگترین واحد صنعتی تولید فرش غرب آسیا، در آیین رونمایی از این فرش نفیس و چشم نواز گفت: این فرش به مساحت ۷۰۰ مترمربع و باتراکم ۳۶۰۰ به سفارش کشور عمان طراحی و تولید شده است.

نوید منزوی زاده با اشاره به اینکه طراحی این فرش ۵۰ روز و بافت و تکمیل آن ۳۰ روز زمان برده است افزود: این فرش بی نظیر با یک میلیارد و ۱۰ میلیون گره بافته شده است.

او با بیان اینکه وزن این فرش دو تن است گفت: بزرگترین مسجد شهر صلاله عمان با این فرش نفیس مفروش می‌شود.

مدیر صادرات بزرگترین واحد صنعتی تولید فرش ایران افزود: نقشه این فرش اسلیمی و با رنگ‌های متنوع و طرح صفویه یاد آور تاریخ و تمدن کهن نصف جهان است.

بزرگترین فرش ماشینی

منزوی زاده با اشاره به اینکه این شرکت با ابتکار عمل و خلاقیت و نوآوری در تولید محصول، حضور در بازار جهانی را حفظ کرده است گفت: ۳۰ کشور دنیا از جمله کشور‌های سوئد، انگلیس، روسیه، کانادا، امارات، عمان، کره جنوبی، قطر، سنگاپور و اندونزی مشتریان فرش‌های نفیس این شرکت هستند.

شرکت قالی سلیمان با بهره گیری از دستگاه‌های روز جهان و ارتباط با دانشگاه و نخبگان توانسته زمینه اشتغال هزار کارگر ماهر و متخصص را فراهم کند.

 

‫——————————-‬
تحریریه مجله نساجی کهن

ارسال مقالات و ترجمه جهت انتشار در سایت : info@kohanjournal.com

فرم ثبت نام سریع

جهت دریافت آخرین خبرها و به روز ترین نمایشگاه های نساجی و فرش ماشینی ایران و جهان در فرم زیر ثبت نام کنید

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Admin

فارغ التحصیل رشته تکنولوژی نساجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *