مد و پوشاک

صنعت چرم مظلوم مانده است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

مدیرکل دفتر نساجی و چرم وزارت صنایع و معادن گفت: صنعت چرم به عنوان صنعتی بسیار پایدار، منحصر بفرد و بدون جایگزین تاکنون مظلوم مانده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهندس مهدی اسلام پناه عصر پنجشنبه در بازدید از چهارمین نمایشگاه بین المللی کیف و کفش، چرم و صنایع وابسته اظهار داشت: اگرچه برند یک ارزش و افتخار محسوب می شود اما باید با این پدیده مقابله کرد زیرا ادامه روند برند پسندی، فضایی برای توسعه تولیدات داخلی باقی نخواهد گذاشت.

مدیر کل دفتر نساجی و چرم وزارت صنایع و معادن با اشاره به ضرورت اصلاح الگوی مصرف افزود: باید الگوی مصرف را تغییر داد و به سمت بهینه کردن آن گام برداشت و در صنعت کیف کفش و چرم نیز به نوسازی و بازسازی ماشین آلات پرداخت.
وی با تاکید بر نقش بخش خصوصی در این حوزه اظهار داشت: به طور قطع بخش خصوصی می تواند در رسیدن کشور به دستاوردهای عظیم صنعت کیف و کفش و چرم کمک شایانی به دولت کند.
اسلام پناه دستیابی به رشد و توسعه اقتصادی را از مهمترین برنامه های دولت عنوان کرد و افزود: در حال حاضر ۱۰ هزار واحد تولیدی نساجی، چرم و کفش وجود دارد که با ادغام وزارتخانه ها به ۲۰ هزار واحد افزایش خواهد یافت که مدیریت و هماهنگی همه این واحدهای تولیدی نیازمند برنامه های راهبردی است.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

hinza chemical تبلیغات

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن