اخبار فرش ماشینی

شرکت نوري سان و کلکسيون جديد مديرا

نوري سان يکي از شرکت‌هاي موفق در بخش تجارت فرش دستباف و ماشيني در آمريکاست که توانسته نقشه‌هاي سنتي، کلاسيک و بومي نقاط مختلف جهان را در غالب فرش‌هاي جديد و مدرن به بازار فرش دنيا و به ويژه بازار پر رونق فرش آمريکا معرفي نمايد که در کلکسيون‌هاي جديد اين  شرکت قابل مشاهده است.

خانم پائولا پاکته يکي از مديران اين شرکت مي‌گويد: مشتريان ما تمايل خود را براي داشتن فرش‌هايي با طرح‌هاي قديمي و سنتي که در بيشتر فضاها قابل استفاده باشد را نشان داده‌اند اما همچنان دو ويژگي مهم در فرش‌ها براي مشتريان بسيار اهميت دارد. يکي قابل شستشو بودن و ديگري ليز نخوردن فرش بر روي سطح و استفاده از لايه‌هاي پشت فرش ضد لغزش مي‌باشد.

همه اين ويژگي‌ها در کلکسيون جديد شرکت نوري سان با نام madeira لحاظ شده است. اين کلکسيون فرش‌هاي پلي استر با طرح‌هاي ژئومتريک و سنتي و با استفاده از تکنولوژي چاپ ديجيتال روي فرش آماده سازي شده است و در آن پالت رنگ جديدي با استفاده از رنگ‌هاي آبي آسماني، آبي جين، نارنجي روشن، زعفراني و آبي مايل به خاکستري استفاده شده است.

به گفته خانم پائولا پاکته اين کلکسيون انقلابي در طرح و رنگ است. اين کلکسيون ظاهري بسيار تازه و شاد دارد و با استفاده از لاتکس ويژه‌اي که در پشت فرش به کاربرده شده است به راحتي قابل شستشو مي‌باشد. قيمت خرده فروشي اين فرش‌ها براي ابعاد ۲۷ در ۴۵ اينچ حدود ۲۰ دلار آمريکا اعلام شده است.

بازار بهار در کشور آمريکا بسيار پر رونق است و اغلب شرکت‌هاي توليد کننده  و توزيع کننده بزرگ فرش و کفپوش از طريق فروشگاه‌هاي متعدد خود در سطح شهرهاي آمريکا و البته فروش قدرتمند اينترنتي خود در حال رقابت براي بدست آوردن سهم بيشتري از بزرگترين بازار مصرف  دنيا هستند.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

ایفرش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن