اخبار فرش ماشینی

اختصاص ۳ میلیارد تومان برای بازسازی سرای نوآوری فرش ماشینی

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

با بازسازی ساختمان سرای نوآوری فرش ماشینی موافقت و مقرر شد ۳ میلیارد تومان به صورت بلاعوض به این سرای نوآوری اختصاص یابد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ رئیس سرای نوآوری فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان گفت: ۳۰ درصد این مبلغ در قالب اولین قسط، اواخر فروردین به حساب دانشگاه آزاد کاشان واریز شد و به زودی بازسازی ساختمان سرای نوآوری فرش ماشینی در قلب شهر کاشان آغاز می‌شود.

منصور دیاری با بیان اینکه ازمایشگاه تخصصی فرش ماشینی فعال‌تر شده است افزود: درآمد‌های متفرقه سرای نوآوری و آزمایشگاه فرش ماشینی در سال گذشته بیش از ۴۰ میلیون تومان بوده است

وی احیای رشته نساجی در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان را یکی دیگر از اقدامات سرای نوآوری فرش ماشینی در کاشان دانست و گفت: این رشته از سال ۶۳ در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان فعال بوده، اما در مدت هشت سال گذشته هیچ دانشجویی نداشته است، اما اکنون موفق به احیای این رشته شدیم به طوری که هم اکنون ۳۰ دانشجوی کارشناسی و ۱۲ دانشجوی مقطع ارشد در این رشته تحصیل می‌کنند.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن