اخبار نساجی

زمان پرداخت مابه التفاوت حقوق بازنشستگان

 

زمان پرداخت مابه التفاوت حقوق بازنشستگان

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با اشاره به اینکه مابه التفاوت و افزایش حقوق بازنشستگان ماه آینده به حساب آنان واریز می شود، گفت: افزایش ۱۰۰ هزار تومانی حقوق آنان نیز از ابتدای سال محاسبه و پرداخت می شود.

علی اکبر خبازها در گفتگو با مهر افزود: حقوق تیرماه بازنشستگان به حساب آنان واریز شده است به همین دلیل افزایش و مابه التفاوت حقوق این افراد مرداد ماه پرداخت خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ۱۵ درصد افزایش حقوق اعلام شده از سوی دولت را قبول نداریم ، تاکید کرد: برهمین اساس قرار است تامین اجتماعی خود میزان درصد افزایش حقوق را تعیین و اعلام کند.

به گفته رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی ، درصد افزایش حقوقی که تامین اجتماعی برای بازنشستگان در نظر گرفته بطور نسبی رضایت ما را تامین کرده است و میزان افزایش بزودی از سوی مسئولان این سازمان مشخص می شود.

خبازها گفت: دولت زمانی می تواند برای سازمانی تعیین تکلیف کند که اعتباری به آن مجموعه اختصاص دهد حال آنکه به تامین اجتماعی بودجه ای تعلق نگرفته است که برهمین اساس درصد افزایش حقوق بازنشستگان توسط خود سازمان تعیین خواهد شد.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن