گزارش نمایشگاه ها

دومين نمايشگاه تخصصي فرش ماشيني ، موكت و كفپوش اصفهان

دومين نمايشگاه تخصصي فرش ماشيني ، موكت و كفپوش اصفهان از تاريخ ۲۵ لغايت ۲۹ بهمن ۸۹ در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي اصفهان برگزار مي شود.  دوره اول اين نمايشگاه در اصفهان و در اسفند ۸۸ و با حضور ۲۵ شركت برگزار گرديد.


اين نمايشگاه كه بعد از نمايشگاه هاي فرش دستباف تهران ، فرش ماشيني و كفپوش تهران و نمايشگاه و جشنواره فرش ماشيني و دستباف كاشان چهارمين رويداد مهم فرش و كفپوش امسال به شمار مي رود اميدوار است بتواند دست اندركاران اين بخش را بيش از هر زمان ديگري به اين نمايشگاه دعوت نموده و محيطي مناسب را براي فعاليت آنها فراهم آورد. در واقع فعالان بخش هاي مختلف اين صنعت به ويژه توليد كنندگان موكت، فرش ماشيني ، كفپوشهاي ماشيني و همچنين صنايع وابسته نظير توليد كنندگان انواع مواد شيميايي ،‌رزين و آهار ، انواع نخ هاي فرش و الياف مورد مصرف در موكت، نمايندگان شركت هاي ماشين ساز خارجي در زمينه هاي بافت و تكميل و طراحان فرش و … پس از پشت سر گذاشتن نمايشگاه هايي مشابه، هم اكنون چشم به نمايشگاه اصفهان دارند تا بتوانند قابليت هاي اين صنعت را بيشتر به نمايش بگذارند. ‏

به نظر ميرسد افزايش تعداد شركت كنندگان و بازديدكنندگان تخصصي نمايشگاه و البته تجار و بازرگانان خارجي بايد در اولويت هاي اوليه برگزار كنندگان اين نمايشگاه قرار گيرد چرا كه قطعا استان اصفهان و شهر هايي مانند كاشان ، ‌دليجان و … پتانسيل هاي بسيار بالايي در اين بخش از صنعت نساجي ايران دارند.

لازم به ذكر است مجله صنعت كهن به عنوان تنها مجله تخصصي صنعت نساجي، فرش ماشيني و صنايع وابسته به عنوان همكار مطبوعاتي اين نمايشگاه فعاليت مي نمايد.

ارتباط با ستاد برگزاري :
مكان : اصفهان – پل تاريخي شهرستان – محل برگزاري نمايشگاه هاي دائمي اصفهان ‏
زمان : ۲۵ لغايت ۲۹ بهمن ۸۹
ساعات بازديد :  ۱۵ الي ۲۱
تلفن تماس : ۰۳۱۱۶۳۰۱۰۷۰   و ۰۳۱۱۶۳۰۵۳۲۳
‏www.tne.ir

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

ایفرش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن