گزارش نمایشگاه ها

دومين نمايشگاه تخصصي فرش ماشيني ، موكت و كفپوش اصفهان

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

دومين نمايشگاه تخصصي فرش ماشيني ، موكت و كفپوش اصفهان از تاريخ ۲۵ لغايت ۲۹ بهمن ۸۹ در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي اصفهان برگزار مي شود.  دوره اول اين نمايشگاه در اصفهان و در اسفند ۸۸ و با حضور ۲۵ شركت برگزار گرديد.


اين نمايشگاه كه بعد از نمايشگاه هاي فرش دستباف تهران ، فرش ماشيني و كفپوش تهران و نمايشگاه و جشنواره فرش ماشيني و دستباف كاشان چهارمين رويداد مهم فرش و كفپوش امسال به شمار مي رود اميدوار است بتواند دست اندركاران اين بخش را بيش از هر زمان ديگري به اين نمايشگاه دعوت نموده و محيطي مناسب را براي فعاليت آنها فراهم آورد. در واقع فعالان بخش هاي مختلف اين صنعت به ويژه توليد كنندگان موكت، فرش ماشيني ، كفپوشهاي ماشيني و همچنين صنايع وابسته نظير توليد كنندگان انواع مواد شيميايي ،‌رزين و آهار ، انواع نخ هاي فرش و الياف مورد مصرف در موكت، نمايندگان شركت هاي ماشين ساز خارجي در زمينه هاي بافت و تكميل و طراحان فرش و … پس از پشت سر گذاشتن نمايشگاه هايي مشابه، هم اكنون چشم به نمايشگاه اصفهان دارند تا بتوانند قابليت هاي اين صنعت را بيشتر به نمايش بگذارند. ‏

به نظر ميرسد افزايش تعداد شركت كنندگان و بازديدكنندگان تخصصي نمايشگاه و البته تجار و بازرگانان خارجي بايد در اولويت هاي اوليه برگزار كنندگان اين نمايشگاه قرار گيرد چرا كه قطعا استان اصفهان و شهر هايي مانند كاشان ، ‌دليجان و … پتانسيل هاي بسيار بالايي در اين بخش از صنعت نساجي ايران دارند.

hinza chemical تبلیغات

لازم به ذكر است مجله صنعت كهن به عنوان تنها مجله تخصصي صنعت نساجي، فرش ماشيني و صنايع وابسته به عنوان همكار مطبوعاتي اين نمايشگاه فعاليت مي نمايد.

ارتباط با ستاد برگزاري :
مكان : اصفهان – پل تاريخي شهرستان – محل برگزاري نمايشگاه هاي دائمي اصفهان ‏
زمان : ۲۵ لغايت ۲۹ بهمن ۸۹
ساعات بازديد :  ۱۵ الي ۲۱
تلفن تماس : ۰۳۱۱۶۳۰۱۰۷۰   و ۰۳۱۱۶۳۰۵۳۲۳
‏www.tne.ir

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن