اخبار نساجی

دلایل تعویق اجرای نرخ جدید دیه توسط قوه قضائیه

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران از تعویق اجرای نرخ دیه ۹۰ میلیون تومانی شخص ثالث توسط قوه قضائیه خبرداد و گفت: این قوه تصمیم گرفت کار کارشناسی بیشتری درباره این موضوع انجام دهد.

غلامرضا تاجگردون در گفتگو با مهر با اشاره به دستور قوه قضائیه برای توقف اجرای نرخ جدید بیمه شخص ثالث، گفت: به دستور رئیس قوه قضائیه مصوبه افزایش ۱۰۰ درصدی نرخ دیه فعلا تا اطلاع ثانونی به تعویق افتاد.

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با بیان اینکه این تصمیم برای انجام کارهای کارشناسی بیشتر بر روی مصوبه مذکور صورت گرفته است، افزود: قوه قضائیه احساس کرد که ممکن است این مصوبه تبعات اقتصادی و اجتماعی در بر داشته باشد، به همین دلیل تصمیم گرفت که کار کارشناسی بیشتری در مورد این موضوع انجام دهد.

hinza chemical تبلیغات

وی یکی از کارهای مهم قوه قضائیه را جلوگیری از آسیبهای اقتصادی و اجتماعی عنوان و بیان کرد: تصمیم جدید قوه قضائیه در این راستا انجام شده است.

تاجگردون افزود: در این جهت شرکتهای بیمه نیز در یک فرآیند زمانی موضوع را کارشناسی می کنند تا آسیبهای احتمالی از بین برود.

وی با بیان اینکه براین اساس، قرار است نرخهای بیمه شخص ثالث طبق جداول قبلی باشد، تصریح کرد: یعنی طبق همان آئین نامه قبلی ابلاغی دولت و همان آئین نامه ماده ۸ قانون بیمه شخص ثالث شرکتهای بیمه عمل خواهند کرد.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن