اخبار نساجی

تحصیل بیش از ۱۳۰ نفر دررشته پودمانی صنف مشاوران املاك

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

تهران – رییس مركز آموزش مشاوران املاك گفت : بیش از ۱۳۰ نفر اكنون دانشجوی پودمانی این صنف هستند كه ۶۵ درصد آنها مردان و ۳۵ درصد را بانوان تشكیل می دهند .

‘ الهه پاك نیت ‘ روز سه شنبه در حاشیه افتتاح رسمی این مركز آموزشی به خبرنگار اقتصادی ایرنا اظهار داشت : برای این مركز شش پودمان درنظر گرفته شده كه هرپودمان مدت زمان حدود چهار ماه دارد و در واقع برای هرترم دانشجویان دو میلیون ریال به عنوان هزینه پرداخت خواهند كرد .

hinza chemical تبلیغات

وی با بیان اینكه در حال حاضر دانشجویان این مركز آموزشی در زمینه خدمات مشاوره حقوقی ،خدمات مشاوره ملكی و خدمات امور مالی به تحصیل می پردازند ، گفت : این نخستین مركز آموزشی در ارتباط با املاك در سطح كشور محسوب می شود .

پاك نیت اضافه كرد: مركز مذكور اكنون در هفته سه روز فعالیت آموزشی دارد و با توجه به امكانات پیش بینی شده در مجموع امكان جذب ۵۰۰ نفر دانشجو را دارد .

وی خاطرنشان ساخت :كادر آموزشی مركز آموزشی علمی كاربردی صنف مشاوران املاك از اساتید برجسته دانشگاه های مختلف برگزیده شده اند و انتظار می رود در این مركز پس از مقطع كاردانی ، دانشجویان كارشناسی و بالاتر را در اینده جذب كنیم .

مركز آموزش علمی كاربردی صنف مشاوران املاك صبح امروز با حضور ‘ابوالفضل صومعلو’ معاون وزیر راه وشهرسازی و ‘قاسم نوده فراهانی ‘رییس شورای اصناف كشور و جمعی از دانشگاه علمی كاربردی و روسا و اعضای هیات مدیره برخی از اصناف كشور به شكل رسمی كار خود را آغاز كرد .

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن