اخبار نساجی

تثبیت نرخ ارز خواسته تولیدکنندگان و صادرکنندگان است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

تثبیت نرخ ارز خواسته تولیدکنندگان و صادرکنندگان است

رییس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: تثبیت نرخ ارز در حاشیه امن عرضه و تقاضا مورد مطالبه هم تولیدکنندگان و هم صادرکنندگان است.

hinza chemical تبلیغات

حمید صافدل در نشست اعضای فراکسیون صادرات توسعه غیر نفتی در کارگروه توسعه صادرات استان کرمان که در اتاق بازرگانی کرمان تشکیل شده بود، با تاکید بر بهبود شرایط در حوزه صادرات از چند ماه گذشته اظهار كرد: به لحاظ شرایط روانی در داخل کشور و ارتباطات بین‌المللی در وضعیت مناسبی نسبت به سال گذشته قرار داریم.

وی رویکرد جدید سازمان توسعه تجارت را تلاش در جهت حذف همه محدودیت‌ها و کاهش محدودیت‌ها به محدودیت‌های شرعی و قانونی صادرات دانست و افزود: کمیته تسهیل تجارت بر تسهیل در فرآیندهای تجارت و بهبود فضای کسب و کار، اصلاح رویه‌های اداری در فضای کسب و کار، به حداقل رساندن هزینه مبادلات تجاری، کاهش زمان انجام تجارت و کاهش اسناد تجاری تاکید دارد و درحال برنامه‌ریزی است.

صافدل با اشاره به تقویت بخش خصوصی در مشخص كردن مرزهای تصدیگری دولت، تصریح کرد: آنچه پتانسیل برون‌سپاری به بخش خصوصی را دارد، باید انجام شود.

وی با تاکید بر شناخت شرایط حال حاضر و مزیت‌های صادراتی تصریح کرد: در طول سال گذشته با توجه به نوسانات قیمت ارز و چند نرخی بودن ارز در شرایط ویژه‌ای بودیم که برخی از محدودیت‌ها به دلیل همان شرایط بوده است.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن