اخبار نساجی

بمب ارزي دولت در راه است

پس از بروز اختلال‌هايي در بازار ارز كه موجب شد قيمت دلار به بيش از دوهزار تومان نيز برسد، دولت اقداماتي را براي ساماندهي بازار ارز آغاز كرد كه نتايجي را هم در بر داشت، اما به تازگي معاون اول رييس جمهور از اقدام جديدي در اين راستا خبر داده كه مي‌تواند بار ديگر شوك منفي قيمتي در بازار ارز ايجاد كند.
به گزارش ايسنا، محمدرضا رحيمي در همايش تجليل از صادركنندگان برتر كشور از ايجاد گشايش‌هايي بزرگ در بازار ارز طي چند روز آتي خبر داد.

او با اشاره به نوسانات بازار ارز در هفته‌هاي اخير اعلام كرد: در اين زمينه تا چند روز ديگر گشايش بزرگي حاصل مي‌شود و هم شما تعجب مي‌كنيد و هم آنها كه تحريم كرده‌اند، بمب ناباوري در ميان آنها منفجر خواهد شد.

پيش از اين مديرعامل بانك سپه نيز از ارائه طرحي به بانك مركزي براي كنترل وضعيت بازار سكه و ارز خبر داده بود كه به گفته او در صورت اجرايي شدن آن، كنترل وضعيت سكه و ارز به راحتي امكان پذير خواهد بود.

رامين پاشايي‌فام با بيان اين‌كه اين طرح توسط بانك سپه به بانك مركزي ارائه شده و رييس كل بانك مركزي نيز موافقت خود را با اجراي آن اعلام كرده است، گفته بود كه‌ جزييات اين طرح به زودي اعلام خواهد شد.

اطلاعات خبرنگار ايسنا حاكي از اين است كه بسته جديد دولت براي كنترل نرخ ارز در بازار، تا پيش از پايان هفته رونمايي مي‌شود.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

ایفرش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن