اخبار نساجی

بازگشایی نماد سی و هفتمین شركت در بازار پایه فرابورس ایران

 

بازگشایی نماد سی و هفتمین شركت در بازار پایه فرابورس ایران

 

تهران- مدیر بازار فرابورس ایران از بازگشایی نماد شركت رهشاد سپاهان، در روز دوشنبه هفته جاری به عنوان سی و هفتمین شركت در بازار سهام فرابورس خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران،’ امیر هامونی ‘ گفت: نماد شركت رهشاد سپاهان با سرمایه ۱۵ میلیارد ریال و تعداد ۱۵ میلیون سهم از روز دوشنبه ۱۵ اسفند ماه جاری در بازار پایه فرابورس بازگشایی می­شود.

مدیر بازار فرابورس درخصوص فعالیت این شركت اظهار داشت: زمینه فعالیت رهشاد سپاهان ارائه خدمات و سرویس­های ایاب و ذهاب نیروی انسانی، تامین غذای كاركنان موسسات و كارخانجات صنعتی و تولیدی، سازمان ها و شركت­ها (اعم از دولتی یا بخش خصوصی) همچنین ایجاد، حفظ و نگهداری فضای سبز، ارائه خدمات اداری، تعمیر و تجهیز تاسیسات و ابنیه و نیز صادرات خدمات مرتبط با فعالیت شركت است.

هامونی در ادامه افزود: سهامدار عمده این شركت، هلدینگ تكادو مالك ۹۸٫۶ درصد سهام و كارگزار معرف این شركت نیز آرمان تدبیر نقش جهان است.

هامونی در پایان تصریح كرد: در روز عرضه اولیه به روش گشایش نماد، نماد شركت بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت گشایش می­یابد. قیمت پایانی معاملات بر اساس میانگین موزون قیمت­های معامله شده در همان روز خواهد بود. از روز پس از گشایش نماد، دامنه نوسان قیمت به میزان ۵ درصد قیمت پایانی روز معاملاتی قبل تعیین می­شود.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن