اخبار فرش ماشینیاسلاید شومد و پوشاک

اعلام برنامه‌های بخش صنعت هشتمین جشنواره مد و لباس فجر

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

برنامه‌های بخش صنعت هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از سوی دبیر این بخش اعلام کرد.

به گزارش مجله نساجی کهن به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، حمیدرضا نیک‌طبع دبیر بخش صنعت هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در گفت‌وگو با کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: بیش از ۴۰ شرکت کننده در بخش صنعت و فناوری‌های نوین، با تمام قدرت در جشنواره امسال شرکت کرده‌اند و آخرین دستاوردهای خود را جهت استفاده طراحان در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر به نمایش می‌گذارند.

وی تصریح کرد: امسال در جشنواره هشتم برای اولین بار “پلتفرم‌های فروش تولید داخلی” رونمایی می‌شود. همچنین کارگاه‌های آموزشی به منظورتبادل نظر بین طراحان، صنعتگران پارچه و کارخانه داران برگزار می‌شود. در واقع هدف اصلی کارگاه‌های آموزشی نیاز سنجی طراحان برای طراحی در کارخانه، استفاده از نبوغ و استعداد طراحان در تولید پارچه است.

hinza chemical تبلیغات

نیک طبع بیان کرد: در بخش صنعت هشتمین جشنواره بین‌المللی مد ولباس فجر، نشست‌های تخصصی بین طراحان و تولید کنندگان و صنعتگران برگزار خواهد شد.

دبیر بخش صنعت هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر اظهار داشت: دانشگاه، صنعت و طراح سه رأس مثلثی هستند که اگر ارتباط و تعامل بین این سه برقرار باشد، بسیاری از مشکلات در زمینه طراحی و فروش لباس حل می‌شود.

نیک طبع به دیگر برنامه‌های بخش صنعت در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر اشاره کرد و افزود: امسال در بخش صنعت جشنواره، توانمندی‌های فروش پارچه ایرانی و توانمندی کارخانجات کشور را به نمایش گذاشته خواهد شد.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار “خوشا مکران و نقش بی مثالش” ٢٦ بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی “بوستان گفتگو” برگزار می‌شود.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن