اخبار فرش ماشینیاسلاید شو

اطلاعیه مجله کهن

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

::: بدینوسیله به اطلاع کلیه مشتریان عزیز و شرکت های همکار مجله نساجی کهن میرساند جناب اقای علی برهان یزدانی پس از یکسال تلاش در مجله کهن از تاریخ اول تیر ماه ۱۳۹۷ با مجله کهن همکاری نداشته و در این مجموعه به صورت مستقیم یا غیر مستقیم فعال نمی باشند. لذا  از شما تقاضا داریم از این پس جهت کلیه امور چاپ و تبلیغات، آگهی ها، امور مالی و … با دفتر مجله کهن به شماره  ۰۹۱۲۱۹۰۵۸۱۷  آقای قاسمی تماس حاصل نمائید.

شماره همراه دفتر تهران: ۰۹۱۲۱۹۰۵۸۱۷

شماره دفتر استانبول : ۰۰۹۰۵۳۹۲۳۴۶۳۲۴

hinza chemical تبلیغات

 

::: جهت عضویت در کانال اینستاگرام مجله کهن به لینک زیر مراجعه کنید :

عضویت در اینستاگرام

 

::: جهت اخذ اشتراک مجله به لینک زیر مراجعه کنید :

اشتراک مجله کهن 

 

::: دریافت نسخه دیجیتالی مجله به لینک زیر مراجعه کنید :

https://www.kohanjournal.com/wp-content/uploads/2018/05/47-Total.pdf

 

 

درباره مجله کهن

بازار محصولات نساجی ، فرش ماشینی و موکت و صنايع مرتبط با آن  در دنيا بازاري بسيار گسترده داشته، و داراي حجم تبادلات تجاري بسيار بالايي می باشد. در اين بين خاورميانه منطقه اي فعال در سرمايه گذاري و توليد انواع کفپوش هاي ماشيني بوده و کشورهاي صاحب اين صنعت در منطقه مانند ترکیه، عربستان و مصر همواره به فکر بازارهاي خارجي هستند. ايران نیز يکي از اين کشور هاست که با توجه به پتانسيل ها و داشته هاي خود توانايي بدل شدن به قطب اصلي و پيشرو در صنعت فرش و کفپوش و الياف مصنوعي را دارا مي باشد. وجود مواد اوليه نفتي، واحدهاي عظيم تبديلي و پتروشيمي، شرکت هاي داراي اعتبار جهاني در صادرات فرش، واحدهاي توليدي قدرتمند و … تأکيدي بر اين ادعاست.

مجله نساجی کهن (صنعت کهن) با تمرکز بر صنعت کهن نساجی و ماشین آلات و فرش ماشینی و موکت و صنایع وابسته ، به صورت دو ماهنامه چاپ مي شود، و در بين صنعتگران، مديران و متخصصين صنايع نساجی، ریسندگی و بافندگی، مواد شیمیایی و رنگ های نساجی،  فرش ماشيني و صنایع وابسته، موکت، الياف مصنوعي، منسوجات بي بافت و تمامي فعالان اين حوزه توزيع مي گردد.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن