اخبار نساجی

اصلاح قانون کار ۳ جانبه است/ حضور کارگران و کارفرمایان در جمع‌بندی نهایی

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

وزیر کار و امور اجتماعی با تاکید بر اینکه اصلاح قانون کار ۳ جانبه خواهد بود، گفت: در مرحله نهایی جمع بندی قانون کار، نظرات کارگران و کارفرمایان اعمال می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرضا شیخ الاسلامی اعلام کرد: اصلاح قانون کار حاصل توافق دولت، کارفرمایان و کارگران خواهد بود.

وزیر کار و امور اجتماعی اظهار داشت: نظرات جامعه کارگران و کارفرمایان در مرحله تهیه پیش نویس بسیار تاثیر داشت و در مرحله جمع بندی نهایی باز هم به صورت ۳ جانبه با شرکای اجتماعی یعنی جامعه کارگران و کارفرمایی هماهنگ می کنیم.

hinza chemical تبلیغات

شیخ الاسلامی تصریح کرد: اصلاح موادی از قانون کار در راستای بروز رسانی برخی مسائل جامعه کارگری و کارفرمایی کشور و همچنین پاسخ به نیازهای روز کارگران حاصل مشارکت دولت، کار فرما و کارگران خواهد بود.

وزیر کار درباره اقدام جدید و خوب وزارت کار در خصوص جمع آوری نظر کارگران و کارفرمایان در زمینه اصلاح قانون کار، اظهار داشت: نظرات جامعه کارگران و کارفرمایان در مرحله تهیه پیش نویس بسیار تاثیر داشت و در مرحله جمع بندی نهائی باز هم به صورت ۳ جانبه با شرکای اجتماعی، یعنی جامعه کارگران و کارفرمایی هماهنگ می کنیم و به طور یقین نظرات آنها لحاظ خواهد شد.

وی تصریح کرد: محصول کار ما در واقع بر آیند نظر همه شرکای اجتماعی یعنی دولت، کارفرمایان و کارگران خواهد بود.

شیخ الاسلامی افزود: در نامه ای که برای جامعه کارفرمایان و کارگران ارسال شده، از نمایندگان دو گروه خواسته شده است تا نظرات خود را در مورد اصلاحات قانون کار ارائه کنند و در این نامه تاکید شد تا هر چه سریع تر نظرات اصلاحی خود را برای مواد قانون کار اعلام کنند.

وزیر کار و امور اجتماعی، تاکید کرد: در این زمینه گفتگوهای ۳ جانبه ای هم در صورت لزوم برگزار می شود تا هر یک گروه از کارگران، کارفرمایان و دولت بتوانند نظرات خود را برای انجام اصلاحات در قانون کار ارائه کنند و این قانون با توجه به نیازها و شرایط جامعه کار و تولید اصلاح شود.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن