اخبار فرش ماشینی

استاندار اردبيل : مشکل کارخانه سبلان‎ ‎پارچه بر طرف شد‎ ‎

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

استاندار اردبيل گفت : مشکل‎ ‎کارخانه سبلان پارچه در اردبيل با واگذاري مديريت اين واحد توليدي به بانک تجارت بر‏‎ ‎طرف شد‎. ‎
‎”‎منصور حقيقت‏‎ ‎پور” عصر چهارشنبه در حاشيه گشايش شعبه بانک توسعه صادارت در اردبيل در گفت و گو با‎ ‎خبرنگار ايرنا افزود : براساس توافق اوليه که بين استانداري ، مديريت سابق کارخانه‎ ‎، بانک تجارت و وزارت صنايع و معادن انجام گرفت ،قرار شد براي دو سال آينده مديريت‎ ‎توليد کارخانه سبلان پارچه در اختيار بانک تجارت قرار بگيرد‎.
‎وي اظهار داشت‎ : ‎مقدمه کار در حال فراهم شدن است و در روزهاي آينده نماينده بانک تجارت در اين‎ ‎کارخانه مستقر خواهد شد و کارخانه سبلان پارچه با تزريق سرمايه در گردش فعاليت‎ ‎توليدي خود را آغاز خواهد کرد‎ .
‎وي همچنين درباره مطالبه هاي معوقه کارگران اين‎ ‎کارخانه گفت : اين موضوع از مشکلات کارگران اين واحد توليدي است که با اقدام هاي‎ ‎انجام شده در اين زمينه ، اين مشکل به زودي بر طرف مي شود‎.
‎حقيقت پور افزود‎ : ‎کارگران کارخانه نزديک به ۲۱ ميليارد ريال مطالبه معوقه دارند که به تدريج از محل‎ ‎توليد و يا از محل سرمايه در حال گردش اين مبلغ پرداخت خواهد شد‎.

‎کارخانه سبلان‎ ‎پارچه که توليد کننده انواع پارچه و منسوجات است ، به لحاظ مشکلات مديريتي از مدتي‎ ‎قبل با وقفه هايي در توليد مواجه شده و اين موضوع سبب ايجاد مشکلاتي براي کارگران‎ ‎اين واحد بزرگ توليدي در استان اردبيل شده بود‎.

hinza chemical تبلیغات

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن