اخبار نساجی

احکام جدید نعمت‌زاده در استان‌ها

 

احکام جدید نعمت‌زاده در استان‌ها

    وزير صنعت، معدن و تجارت با صدور احكامي جداگانه ضمن تعيين روساي سازمان صنعت، معدن وتجارت استانهاي البرز، فارس، اردبيل و خراسان رضوي، مديركل منابع انساني و رفاه، مديركل دفتر امور مجامع و بودجه و رئيس مركز نوسازي و تحول اداري این وزارتخانه را نيز منصوب كرد.

به گزارش مهر، محمدرضا نعمت زاده با صدور احكامي جداگانه ضمن تعيين روساي سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هاي البرز، فارس، اردبيل و خراسان رضوي؛ مديركل منابع انساني و رفاه، مديركل دفتر امور مجامع و بودجه و رئيس مركز نوسازي و تحول اداري را نيز منصوب كرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت سيدحامد عاملي كلخوران را دراستان اردبيل، راضيه عليرضايي را در استان خراسان رضوي، ايرج موفق را در استان البرز و علي همتي را در استان فارس به عنوان رئيس سازمان صنعت، معدن وتجارت منصوب كرده است.

همچنين وزير صنعت،‌ معدن و تجارت از زحمات ارژنگ عزيزی، ناصر فخر موحدي، مسيح رجبي و محسن حيدري روساي سابق صنعت، معدن و تجارت استان هاي اردبيل، خراسان رضوي، البرز و فارس در دوران تصدي مسئو ليت ياد شده تشكر کرد.

برپايه اين گزارش، نعمت زاده با صدور احكام جداگانه دیگری ماشاء الله درستكار را به عنوان مديركل منابع انساني و رفاه، اصغر مصاحب نيا را به عنوان رئیس مركز نوسازي و تحول اداري و افسانه منصف را به عنوان مديركل دفتر امور مجامع و بودجه منصوب کرد.

همچنین وزير صنعت، معدن و تجارت از زحمات يدالله فضل الهي مديركل سابق امور اداري، يزدان سيف مدير كل سابق دفتر امور مجامع و بودجه و افسانه منصف رئيس سابق مركز نوسازي و تحول اداري در دوران تصدي مسئوليت هاي ياد شده تشكر کرده است.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

ایفرش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن