یازدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی ازبکستان

 نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی ازبکستان

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی ازبکستان
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی ازبکستان

۱۳۵ روز مانده به بزرگترین رویداد نساجی در کشور ازبکستان، در روز های ۱۳ تا ۱۵ سپتامر مصادف با ۲۲ تا ۲۴ شهریور ۹۶ شهر تاشکند میزبان صنعت گران حوزه ماشین آلات نساجی از نقاط مختلف دنیا خواهد بود. در این نمایشگاه ۳۲۳ کمپانی از ۲۴ کشور دنیا در فضایی به مساحت ۶۸۱۶ متر مربع تولیدات و آخرین تکنولوژی های خود در این حوزه را به نمایش خواهند گذاشت.

سازمان برگزار کننده این رویداد بین المللی ITE ازبکستان می‌باشد. ITE یک سازمان جهانی برای برگزاری نمایشگاه های بین المللی است که در سال ۱۹۹۱ تأسیس شد و دارای ۳۱ دفتر در ۱۷ کشور جهان می‌باشد. سالانه ۲۰۰ نمایشگاه و کنفرانس در نقاط مختلف دنیا برگزار می‌کند. ITE ازبکستان نیز پیشرو در برگزاری نمایشگاه و همایش ها می‌باشد نمایشگاهی که برگزار کننده آن ITE باشد اعتبار ویژه‌ای در مجامعه بین المللی دارد. در سال ۲۰۰۷ ازبکستان به عنوان یک عضو انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی به رسمیت شناخته شد.

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی ازبکستان
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی ازبکستان

ساعت کاری این نمایشگاه از ۱۱ صبح تا ۱۸ عصر روزهای ۲۲ تا ۲۴ شهریور ماه می‌باشد. همچنین در سال گذشته و دهمین دوره این نمایشگاه ۵۱۲۶ بازدیدکننده حرفه ای از ۳۰ کشور و ۱۳ منطقه ازبکستان در این رویداد حضور داشتند.

 

در این نمایشگاه فعالین و صنعت‌گرانی که در حوزه‌های زیر مشغول به فعالیت هستند می‌توانند حضور داشته باشند:

 

 • ابزار و ماشین آلات برای آماده سازی و واحدهای ریسندگی.
 • ریسندگی و چرخاندن ماشین آلات برای تولید الیاف طبیعی و شیمیایی، تجهیزات مخصوص پشم، نمد، پارچه های غیر بافتی، مواد و پارچه های پوششی، پارچه روکشی و تولید طناب.
 • اسپولرها، چرخریسی، ماشین آلات بافت و پیچنده
 • تجهیزات مقدماتی بافندگی، ماشین آلات پردازنده و بافندگی
 • ماشین آلات کشبافی و جوراب بافی
 • ماشین آلات شستشو ، سفید کردن، رنگرزی، چاپ، خشک کردم، چرخاندن و تا کردن.
 • ابزار و ماشین آلات برای تولید و ساخت دکمه
 • ماشین آلات گوناگون نساجی
 • لوازم جانبی برای ماشین آلات نساجی
 • ماشین آلات تولیدی های پوشاک
 • ماشین آلات قلاب دوزی و نوار ها و توری های قیطانی
 • تجهیزات کنترل و اندازه گیری، تجهیزات تست و آزمایش و دیگر ماشین آلات و دستگاه ها
 • تجهیزات تولید چرم و کفش
 • تجهیزات برای بازیافت، کاهش تولید زباله و حفاظت از محیط زیست
 • مواد رنگی و رنگرزی و مواد شیمیایی
 • ارائه خدمات فنی و تکنیکی در صنعت نساجی
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی ازبکستان
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی ازبکستان
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی ازبکستان
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی ازبکستان

 

در رابطه با نمایشگاه بین المللی تجهیزات نساجی و تکنولوژی نظرات تعدادی از مدیران بزرگ این حوزه را جویا شدیم.

 1. Fischer مدیر فروش شرکت Bruckner آلمان در رابطه با این نمایشگاهمی‌گوید:

برای ما شرکت در نمایشگاه بین المللی تجهیزات نساجی و تکنولوژی در ازبکستان تبدیل به یک آداب و رسوم شده است. ما در سال‌های گذشته و نه چندان دور برای همکاری مشترک با تولیدکنندگان ازبک و انجام چند کار مشترک اقدام کردیم که از آن نیز راضی بودیم. تجهیزات لازم و خواسته شده را برای آن ها تهیه کردیم تا اتمام تولیدات نساجی این همکاری را به نحو احسن ادامه دادیم. ما برای همکاری و تولیدات بیشتر در آینده نیز امیدوار هستیم.

 

شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی در ازبکستان نتایج خوب و مطلوربی را به همراه داشت. لازم به ذکر است که صنعت منسوجات ازبکستان به طور سریع در حال توسعه است، ولی با وجود این‌ها، تعداد زیادی از کارخانه‌های منسوجاتی چرخه تولید آنها متوقف شده است. سال گذشته ما در اینجا برای اولین بار نمایشگاه برگزار کردیم و قبل از آن یک نماینده از بازار محلی پیدا کردیم، که اکنون ما و آنها در حال توسعه و همکاری هستیم. من مطمئن هستم که این مورد نیز محدود نخواهد بود، چرا که از هر طرف ایده‌های تازه و پیشنهادات جالب برای یکدیگر مطرح می‌شود.

 1. Derbetto, مدیر فروش, Zentex (ایتالیا)

 

این اولین تجربه من در ازبکستان است و من به سادگی از مقیاس این نمایشگاه به هراس افتادم. کسب و کار فامیلی ما، بیش از ۲۵ سال است که ماشین آلات نساجی تولید می‌کند و ما امروز آنها را در اینجا ارائه می‌کنیم. از نظر ما بازار ازبکستان بسیار امیدوار کننده است. صنعت منسوجات شما دارای پتانسیل های بسیار زیادی است، و ما مطمئن هستیم که شرکای قابل اعتماد را در اینجا پیدا خواهیم کرد.

Bin Yafu, مدیر فروش, Baiyuan Science & Technology (چین)

 

مجله کهن تنها نماینده رسمی این نمایشگاه در ایران می باشد لذا کلیه شرکت های ایرانی علاقمند به حضور در این نمایشگاه به عنوان بازدید کننده و یا غرفه گذار می توانند با دفتر مجله کهن برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایند :

 

۰۲۱۷۷۲۴۵۷۸۰

۰۲۱۷۷۲۴۳۲۹۶

۰۹۱۲۱۹۰۵۸۱۷

info@kohanjournal.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *