اخبار نساجی

Savio زیر مجموعه جدید شرکت Vandewiele

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

Vandewiele شرکت ایتالیایی Savio را خریداری کرد

Vandewiele تولیدکننده بلژیکی ماشین‌آلات بافندگی، برای خرید ۱۰۰٪ شرکت ایتالیایی Savio تولید کننده ماشین‌ آلات تکمیل نخ به توافق رسیده است.

Charles Beauduin ، مدیر عامل Vandewiele ، اظهار داشت: “ما بسیار مفتخریم که از گروه Savio با پیشینه و فناوری قوی برای پیوستن به گروه خود استقبال می‌کنیم. پیوستن توانایی‌های فناوری، تحقیق و توسعه و عملیات صنعتی خود و گروه Savio به ما امکان می‌دهد تا طی چند سال آینده رشد قابل توجهی داشته باشیم. “

افزودن سازمان SAVIO به گروه ما مزایای بسیاری برای مشتریان ما فراهم می‌کند. ما از استقبال مشتریان و کارمندان SAVIO در سازمان خود بسیار هیجان زده هستیم. تمرکز بی وقفه بر نوآوری و چشم انداز بلند مدت باعث رشد بیشتر هر دو شرکت در عصر جدید دیجیتال خواهد شد.

این معامله با هدف تقویت توسعه بین المللی و صنعتی Savio، بهره برداری از هم افزایی‌های مهم، از نظر تجاری و عملیاتی انجام می‌شود. Alexander Zschokke به عنوان رئیس گروه Savio باقی خواهد ماند. او می‌گوید: “دریافت چنین علاقه شدیدی از بازیگران مهم در این دوره چالش برانگیز، ارزش استراتژیك Savio است. عضویت در گروه Vandewiele فرهنگ کارآفرینی ما را متمرکز بر نوآوری، تعالی عملیاتی و توسعه تجاری حفظ خواهد کرد.”

hinza chemical تبلیغات
Vandewiele-logo
Vandewiele-logo

Paolo Magni، شریک Alpha Private Equity، اظهار داشت: “از زمان خرید (یک معامله اصلی و اختصاصی برای آلفا)، ما با مدیریت Vandewiele همکاری نزدیکی داشته‌ایم تا آنها را در تحکیم رهبری فناوری Savio، استفاده از سرمایه‌گذاری‌های قابل توجه R&D، راه‌اندازی موفقیت‌آمیز محصولات نوآورانه و اجرای معاملات استراتژیک M&A، پشتیبانی کنیم.

خرید توسط Vandewiele مرحله جدیدی از رشد Savio است، که به یک سهامدار قوی صنعتی، با قابلیت‌های جامع عملیاتی و مالی و قادر به ارتقا همکاری‌های صنعتی و تجاری متکی است. ما مشتاقانه منتظر پیگیری توسعه قوی شرکت و ادامه سفر آن با صاحبان جدید آن هستیم. ”

savio-logo
savio-logo

درباره  Savio

Savio  رهبر جهان در بخش تکمیل نخ است که در زمینه طراحی، ساخت و توزیع ماشین آلات winding، دستگاه‌های کنترل کیفیت و بردهای الکترونیکی برای صنعت نساجی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۹۱۱ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در Pordenone (ایتالیا) است. علاوه بر این در کشورهای چین، هند، بلژیک، آلمان و سوئیس نیز کارخانه دارد.

درباره Vandewiele

Vandewiele در سال ۱۸۸۰ در کورتریک بلژیک تاسیس شد. این شرکت یک رهبر جهانی در ارائه راه‌حل‌های مکاترونیک (ترکیبی از مهندسی مکانیک و الکترونیک) برای خدمات به مشتریان در صنعت منسوجات و الکترونیک در سراسر جهان است. کارخانجات عمده آن در کشورهای بلژیک، چین، ایتالیا، فرانسه، سوئد و آلمان می‌باشند.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن