UNIQUE YOUNIVERSE موضوع اصلی دموتکس ۲۰۱۸

دموتکس ۲۰۱۸ قرار است برای اولین بار بر روی یک موضوع کلیدی مشترک در هر قسمت از این رویداد و محل آن متمرکز شود.  UNIQUE YOUNIVERSE/ یونیک یونیورس نشان دهنده یک روند قوی نسبت به شخصی سازی محصولات و خدمات است. به عبارت دیگر، سفارشی سازی در پاسخ به نیازها و خواسته های فردی است. در آینده، مشتریان بیشتر درگیر توسعه محصولات جدید خواهند شد. تکنولوژی نوآورانه جدید، ارائه یک تجربه مشتری شخصی را آسانتر می‌کند. نتایج این روند اصلی برای بخش کفپوش در دموتکس۲۰۱۸ با ارائه مثال‌ها، سخنرانی‌ها و بحث‌ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

 

روند ساخت: یک تجربه همه جانبه با الهام از موضوع اصلی نمایشگاه

بازدیدکنندگان می‌توانند شاهد آخرین روند و ارائه محصولات خلاقانه الهام گرفته شده از موضوع اصلی دموتکس ۲۰۱۸ در سالن ۹ باشند، جایی که شرکت‌های برند و سبک زندگی در حال ارائه حوزه های متنوعی از تجربیات خود هستند- هم از طریق نغرفه‌های شرکت و همچنین از طریق ارائه یک نمایش خاص از ” روند ساخت” محصولات، که به عنوان اولین پورت تماس و منبع الهام برای بازدیدکنندگان عمل می‌کند.

در مجموع، نمایش “روند ساخت” از چهار حوزه – یا “بخش” تشکیل خواهد شد، که هر کدام شامل یک دیدگاه متمایز از موضوع اصلی است. این نمایش با ارائه موارد برگزیده سالانه که شامل مذاکرات، تورهای راهنمایی شده و جلسات تکمیل خواهد شد.

 

روند ساخت – چهار بخش:

فضای کفپوش

در حوزه «فضای کفپوش»، شرکت‌هایی از صنایع کف پوش قادر خواهند بود به عنوان پیشگامان این صنعت با ارائه نمایشگاه‌های بسیار خلاقانه محصولاتشان، درخشش خود را نشان دهند. مقدار فضا برای کفپوش محدود است – بنابراین یک هیئت داوران متشکل از کارشناسان خارجی تصمیم می‌گیرند که کدام شرکت‌ها می‌توانند ایده‌ها و طرح‌های خود را بر روی موضوع UNIQUE YOUNIVERSE ارائه دهند.

اتاق نشیمن

در حوزه “اتاق نشیمن”، غرفه‌داران با تشکیل یک تیم همراه با شرکای خود از بخش طراحی داخلی برای ایجاد فضاهای الهام بخش و زمینه‌های نوآورانه شیوه زندگی، همکاری خواهند کرد.

 

NuThinkers

منطقه “NuThinkers” فرصتی است برای دانشجویان، طراحان جوان و تازه کاران تا با ارائه پروژه‌های نوآورانه خود، به شخصی سازی محصول و خدمات بپردازند. همانطور که از نام آن پیداست، بخش NuThinkers محلی است برای متفکرانی که می‌توانند دنیا را فراتر از جریان اصلی آن تجسم کنند.  ایده‌های هیجان‌انگیز جدیدی در این بخش از نمایشگاه وجود دارد که شامل نوع جدیدی از سیستم گرمایش کفپوش است که از تنظیم حرارتی بدن الهام گرفته است، همچنین برای ایجاد فضاهای فردی و به کمک حرکات بدن انسان یک برنامه مجازی که از واقعیت وجودی انسان الهام گرفته ایجاد خواهد شد.

هنر و تعامل

در نهایت، بخش “هنر و تعامل” موضوع اصلی نمایشگاه تحت عنوان ” UNIQUE UNIVERSE ” را در یک بخش حساس از این نمایشگاه از دنیای هنر و طراحی ارائه خواهد کرد.

زمانی که نوبت به کشف و بررسی موضوع اصلی دموتکس ۲۰۱۸ می‌رسد، آسمان در حوزه هنر و تعامل محدودیت بزرگی در کائنات است. به عنوان مثال، ” همین حال در جهان”، ناسا به عنوان یک مرجع فضایی برای بازدیدکنندگان است تا بتوانند به صورت زنده نامتناهی بودن خودشان را به شکل یک مرجع فضایی ببینند.

چیدمان ” UNIQUE UNIVERSE ” یک دیدگاه مشابه تعاملی را در مورد موضوع اصلی ارائه می‌دهد. برای این کار، ۵۰ هنرمند، از جمله ده نفر از بهترین طراحان داخلی آلمانی حضور دارند، از هریک از آنها خواسته شده است که دیدگاه و تفسیر شخصی خود را از موضوع اصلی UNIQUE YOUNIVERSE در قالب آیتم‌های مورد علاقه و کفپوش دلخواهشان را در داخل یک جعبه شیشه‌ای باز قرار دهند. جعبه ها در مقابل یک آینه زیبا نمای (کالیدوسکوپ) عظیم قرار می‌گیرند که منعکس کننده جعبه‌ها و بازدیدکنندگانی است که در میان جعبه‌ها راه می‌روند. همانطور که بازدید کنندگان در میان چیدمان‌های آینه راه می‌روند، می‎توانند چیدمان و مواد آنها را تغییر دهند، در نتیجه جهان طراحی منحصر بفرد خود را بسازند.

Admin

فارغ التحصیل رشته تکنولوژی نساجی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *