Intertextile Shanghai Home Textiles و Yarn Expo نمایشگاه‌های پیشرو در حوزه منسوجات آسیا

به گزارش سرویس ترجمه کهن نمایشگاه Intertextile Shanghai Home Textiles  رویدادی منحصر به فرد در حوزه نمایشگاهی منسوجات خانگی آسیا است که دو بار در سال برگزار می‌گردد. یک دوره آن در ماه مارچ (۱۴ تا ۱۶) به نام Spring Edition  و دوره بعدی آن در ماه اوت تحت عنوان Autumn Edition  در محل نمایشگاه و کنوانسیون ملی، شانگهای، چین برگزار می شود. این رویداد یک پلت فرم بسیار پویا برای متخصصین صنعت به عنوان منبعی الهام بخش جهت استفاده در طرح‌ها و محصولات‌شان به شمار می‌رود. در پاییز سال قبل، ۱۰۹۶ شرکت از ۳۰ کشور دنیا، همچنین  ۳۸۹۴۶ بازدید کننده از ۹۹ کشور در این نمایشگاه حضور داشتند.

این نمایشگاه به میزبانی Messe Frankfurt، شورای صنایع نساجی چین، CCPIT و انجمن صنایع نساجی چین برگزار می‌شود. متخصصان صنعت در این نمایشگاه از سراسر جهان برای یافتن مسیرهای جدید بازاریابی شرکت می‌کنند و اطلاعات مربوط به آخرین ترندهای روز دنیا را بدست می‌آورند. این رویداد یک پلت فرم تجاری موثر از منسوجات خانگی و لوازم جانبی برای تأمین کنندگان و خریداران است.

یکی دیگر از نکات مهم، برگزاری نمایشگاه Yarn Expo همزمان با دوره بهار نمایشگاه Intertextile در همان مکان است (۱۴ تا ۱۶ مارچ). Yarn Expo یک پلت فرم پیشگام هم برای شرکت‌های حاضر و هم بازدیدکنندگان به شمار می‌رود. تولید کنندگان از کشورهای آسیایی و اروپایی آخرین مجموعه خود در حوزه نخ‌های طبیعی و ترکیبی از جمله پنبه، پشم، کتان / کتان بازسازی شده و الیاف و الیاف مصنوعی و همچنین محصولات ویژه‌ای از جمله نخ های الاستیک، فانتزی و مخلوط را در این رویداد به نمایش می‌گذارند. این نمایشگاه همچنین فرصت ایده‌آل برای خریداران خاری به دلیل دسترسی آسان به برخی از تأمین‌کنندگان چینی پیشرو در صنعت است که به سختی در دیگر رویدادهای دنیا حاضر می‌شوند.

برگزارکنندگان رویداد Yarn Expo  نیز شرکت Messe Frankfurt و انجمن‌های CCPIT ، China Cotton Textile Association ، China Wool Textile Association ، China Chemical Fiber Association، China Bast & Leaf Fibers Textiles Association، China Textile Information Centre است.

گروه‌های محصولات موجود نیز الیاف مصنوعی، طبیعی انواع مختلف نخ از نخ پنبه گرفته تا دیگر ترکیبات ساخته شده از نخ همچون نمایشگاه Intertextile در این رویداد نیز ترکیب‌های حاضر از محصولات تقریبا مشابه و مکمل یکدیگر خواهد بود.

 

 

 

Admin

فارغ التحصیل رشته تکنولوژی نساجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *