اخبار نساجی

۷ ميليون تن به ظرفيت توليد فولاد افزوده مي‌شود

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

با افتتاح طرح‌هاي جديد توسط واحدهاي دولتي و خصوصي در مجموع هفت ميليون تن به ظرفيت توليد فولاد كشور در سال جاري افزوده مي‌شود.

ایلنا: عضو هيات عامل و سرپرست سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران اعلام كرد: با افتتاح طرح‌هاي جديد توسط واحدهاي دولتي و خصوصي در مجموع هفت ميليون تن به ظرفيت توليد فولاد كشور در سال جاري افزوده مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري ايلنا و به نقل از روابط عمومي سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران(ايميدرو)، محمدمسعود سميعي‌نژاد گفت: در سال ۸۹ كه سال همت مضاعف و كار مضاعف بود، اين شعار در صنعت فولاد محقق شد و ميزان توليد فولاد توسط واحدهاي دولتي و خصوصي در مجموع به حدود ۱۴ ميليون تن رسيد، در حالي‌كه طبق برنامه پيش‌بيني شده قرار بود ۵/۱۳ ميليون تن فولاد توليد شود.
وي افزود: در سال ۹۰ نيز كه به نام جهاد اقتصادي نام‌گذاري شده، در مجموع ميزان توليد فولاد كشور به ۱۵ ميليون تن با احتساب توليد فولادسازان بخش خصوصي خواهد رسيد.
عضو هيات عامل و سرپرست سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران درباره هشت طرح فولاد استاني اظهار داشت: با تزريق منابع حاصل از فروش دو نوبت اوراق مشاركت به طرح‌هاي فولاد استاني، در اجراي طرح‌هاي مذكور تسريع شده و پيش‌بيني مي‌شود تا پايان امسال يكي از اين طرح‌ها به بهره‌برداري برسد و بقيه طرح‌ها در سال ۹۱ افتتاح خواهند شد.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

hinza chemical تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن