اخبار فرش ماشینی

۱۲هزار متخصص نساجی در کشور فعالیت می‌کنند

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

رییس جامعه متخصصین نساجی كشور
۱۲هزار متخصص نساجی در کشور فعالیت می‌کنند

پرویز نوپناه گفت: ۱۲هزار متخصص رشته نساجی در كشور فعالیت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، رییس جامعه متخصصان نساجی كشور در سومین همایش ملی نساجی و پوشاک در یزد، به سابقه فعالیت جامعه متخصصین کشور اشاره کرد و افزود: وجود متخصصین در این صنعت از اولویت‌ها و مهمترین رکن پیشرفت است.

hinza chemical تبلیغات

پرویز نوپناه صنعت نساجی را صنعتی بزرگ و ملی توصیف کرد و افزود: نساجی صنعت مونتاژ و وارداتی نیست و امروز تولید آن در موزه های بزرگ دنیا قرار دارد و در دنیا با افتخار از صنعت نساجی ایران صحبت می شود.

وی ادامه داد: می توان با كمترین هزینه بیشترین شغل را در این صنعت ایجاد کرد که باید اطلاع رسانی لازم در مورد جایگاه، ویژگی ها و مزایای صنعت نساجی صورت گیرد و جایگاه آن در نزد مسوولان بیشتر شناخته شود.

رییس جامعه متخصصین نساجی كشور اظهار داشت: امروز نمی توان با تصور ۴۰ سال پیش کار کرد چرا که در گذشته سرمایه مدنظر بود اما امروز متخصص است که حرف اول را در رشد این صنعت می زند و ما متأسفانه در این زمینه ضعیف هستیم.

وی افزود: اگر به صنعت نساجی ایران در چند دهه گذشته نگاه کنیم می بینیم که زبانزد همه جهان بوده‌ایم و حتی امروز بزرگترین موزه‌های دنیا افتخار می کنند که تکه ای از تولید نساجی آن دوران ایران را نگهداری می‌کنند و امروز باید همه با هم کمک کنیم، دست‌به‌دست هم بدهیم تا دوباره به قدرت گذشته برسیم و این شدنی است.

نوپناه با اشاره به برخی مشكلات صنعت نساجی كشور گفت: ۱۲هزار نفر متخصص رشته نساجی در كشور فعالیت می کنند.

نورپناه، یزد را مهد صنعت نساجی كشور توصیف كرد و از همه مسوولان و صنعتگران خواست برای پیشرفت بیشتر صنعت نساجی گام بردارند.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن