اخبار فرش ماشینی

گسترش همکاری صنعتی اصفهان و بلژیک برای توسعه نساجی

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

 

hinza chemical تبلیغات

مسئول اقتصادی سفارت بلژیک ، خواستار گسترش همکاری صنعتی این کشور با اصفهان برای افزایش تولیدات نساجی دو کشور شد.

الیزابت فرانکرک هوفن امروز در نشست بررسی به گزارش واحد مرکزی خبر فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری در صنایع نساجی اصفهان و بلژیک در اتاق بازرگانی اصفهان ،‌ خواستار گسترش روابط اقتصادی میان اصفهان و کشور بلژیک به ویژه در بخش صنایع نساجی شد . وی گفت : تولیدکنندگان اصلی بلژیکی بزودی تازه‌ترین نوآوری های خود را به مدیران و تکنسین های ایرانی معرفی می کنند .

دبیر اتحادیه سازندگان ماشین آلات نساجی بلژیک نیز در این نشست گفت : صنعت ماشین سازی نساجی بلژیک بیش از ۴۰ شرکت است که با گردش مالی۹۲۰ میلیون یورو ، حدود ۳ هزار و ۹۰۰نفر را مشغول بکار کرده است .

یرون ویتس با بیان اینکه این شرکت ها در بخش های منسوجات خانگی و فنی شامل فرش ، پرده ، مخمل ، روتختی و پارچه و پوشاک فعالیت می کنند افزود : تولیدکنندگان بخش نساجی اصفهان ، می توانند در زمینه تکنیک و فن با این شرکت ها همکاری داشته باشند .

ذره بینی رئیس کمیسیون تجارت و خدمات اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان نیز در این نشست از همکاری و سرمایه گذاری بلژیک در بخش صنایع نساجی اصفهان استقبال کرد .

مدیر امور بین الملل اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه کشور بلژیک یکی از کشورهای فعال در زمینه صنعت نساجی بشمار می رود گفت : سرمایه گذاری مشترک و فروش ماشین آلات و همچنین انتقال فناوری میان طرفین از اهداف برگزاری این نشست است.

ابراهیمی افزود : این هیئت تجاری برای بررسی ظرفیت های صنعت نساجی کشور و ایجاد ارتباط متقابل به ۶شهر کشور سفر می کنند.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن