اخبار نساجی

کارگران نساجی مازندران برای چهارمین‌ بار تجمع کردند

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

ایلنا: صبح امروز بیش از ۲۰۰کارگر کارخانه «نساجی مازندران» در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات مزدی خود برای چهارمین بار در ده روز گذشته مقابل فرمانداری قائم شهر تجمع کردند.
کارگران نساجی مازندران برای چهارمین‌ بار تجمع کردند

منابع خبری ایلنا در کارخانه «نساجی مازندران» با اعلام این خبر گفتند: دلیل اعتراض امروز آنها بی‌توجهی کارفرمای کارخانه به اجرای مصوبه شورای تامین شهرستان درخصوص پرداخت یک ماه از مجموع مطالبات معوقه آنها است.

این کارگران یادآور شدند: در پی برپایی تجمعات صنفی که در روزهای ۲۵ و۲۶ دی ماه انجام شد، شورای تأمین شهرستان قائم شهر مصوب کرد که کارفرما یک ماه از مجموع ۴ ماه مزد عقب افتاده  آنها را تا پایان دی‌ماه پرداخت کند.

hinza chemical تبلیغات

این کارگران که شمار آنها در حدود ۴۰۰ نفر است، افزودند: با گذشت بیش از پنج روز از شروع ماه بهمن هنوز کارفرمای نساجی قائم شهر به وعده خود عمل نکرده است.

آنها با یادآوری اینکه پیش از این نیز در واکنش به بدقولی کافرما در روز سوم بهمن ماه مقابل فرمانداری قائمشهر تجمع کرده‌بودند؛ افزودند: امروز نیز کارگران در واکنش به بد عهدی کارفرما دوباره تصمیم گرفتند مقابل فرمانداری تجمع کنند و از مسئولان این نهاد دولتی بخواهند به مشکلاتشان که ناشی از عدم دریافت ۴ ماه مزد معوقه است، رسیدگی کنند.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن