اخبار نساجی

نياز کشاورزي به بيمه جامع محصولات و صادرات

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

نياز کشاورزي به بيمه جامع محصولات و صادرات

رئيس اتحاديه مرکبات با بيان اينکه مزيت هاي نسبي توليد محصولات کشاورزي در ايران بيش از نياز داخلي است ، توسعه بيمه جامع محصولات کشاورزي و همچنين بيمه صادرات اين حوزه را خواستار شد.

به گزارش سرويس اقتصادي باشگاه خبرنگاران، عنايت الله بياباني در مصاحبه با راديو اقتصاد با اشاره به اعلام نرخ بيمه محصولات کشاورزي در سال زراعي جديد گفت: اگر مي خواهيم از توليدکننده به عنوان پرچم دار استقلال اقتصادي کشور حمايت کنيم بايد محصولات وي را در برابر همه آفات و ريسک توليد کشاورزي بيمه کنيم تا با آرامش و اطمينان بيشتر به توليد بپردازيم و نبايد در برابر برخي ريسک هاي کم خطر  ، بيمه و در مقابل ريسک هاي پرخطر رها شود.

وي همچنين خواستار حمايت از صادرات شد و گفت: بيمه صادرات هم مي تواند اين عرصه را رونق بخشد.

رئيس اتحاديه مرکبات اعلام کرد: ايران پنجمين کشور توليد کننده مرکبات جهان است و با توجه به تنوع اقليم ها و همچنين پرورش بهترين نوع مرکبات از مزيت خوبي براي توليد برخورداريم.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

وي افزود: خوشبختانه هم نياز داخلي را مي توانيم تأمين کنيم و با توجه به تأمين نياز کارخانه هاي کنستانتره آب ميوه گيري مي توانيم سالانه ۵۰۰ هزار تن نيز صادر کنيم.
امسال ۳ ميليون و ۵۰۰ هزار تن سيب و بيش از ۷ ميليون و ۵۰۰ هزار تن مرکبات توليد شده است و هيچ نيازي به واردات نداريم.

با اين ميزان توليد در محصولات سيب و مرکبات از لحاظ تامين نياز بازار داخلي به پايداري در توليد رسيده ايم و براي صادرات به بازارهاي جديد آمادگي داريم و حتما بايد به فکر بازارهاي صادراتي باشيم.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن