اخبار نساجی

فرصت ۳ ماهه به ایرلاین‌ها برای تسویه حساب

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از احتمال توقف فروش سوخت به برخی از ایرلاین‌های بدهکار خبر داد و اعلام کرد: بر اساس مصوبات دولت در فاز نخست فروش سوخت به ایرلاین‌های بدهکار متوقف و در مرحله دوم سوخت با قیمت‌های آزاد به شرکت‌های هواپیمایی عرضه می‌شود.

جلیل سالاری امروز در گفتگو با مهر با بیان اینکه در حال حاضر ۴۷ مرکز سوخت گیری هواپیمایی در فرودگاه‌های کل کشور به طور همزمان اقدام به عرضه سوخت به هواپیماهای داخلی و خارجی می کنند، گفت: سال گذشته به طور متوسط روزانه ۳.۵ میلیون لیتر سوخت به هواپیماهای داخلی و خارجی عرضه شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اعلام اینکه سال گذشته در مجموع بیش از ۱۵ هزار و ۵۰۰ فروند هواپیما در فرودگاه‌های ایران سوخت دریافت کرده اند، تصریح کرد: در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی داخلی بیش از ۵۶۷ میلیارد تومان بدهی به دولت بابت عدم پرداخت بهای سوخت دارند.

hinza chemical تبلیغات

این مقام مسئول با بیان اینکه از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری فروش سوخت به ایرلاین ها به طور اعتباری انجام می شود، اظهار داشت: همچنین بر اساس مصوبات جدید دولت شرایط فروش سوخت به شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی تعیین شده است.

وی با تاکید بر اینکه دولت یک فرصت سه ماهه به شرکت های هواپیمایی داخلی برای تسویه حساب بدهی های نفتی تعیین کرده است یادآور شد: بر اساس مصوبات جدید دولت اگر در این مدت ایرلاین ها نسبت به پرداخت بدهی های نفتی اقدام نکنند فروش سوخت در مرحله اول به آنها قطع می شود.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران همچنین خاطرنشان کرد: بر اساس این مصوبه در فاز دوم فروش سوخت به ایرلاین های بدهکار با نرخ های آزاد انجام می شود.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن