اخبار نساجی

ظرفیت پهنای باند اینترنت، فرا‌تر از برنامه پنجم گسترش می‌یابد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

شرکت ارتباطات زیرساخت خود را مکلف می‌داند زیرساخت‌های ارتباطی کشور را کامل کند و تکمیل شبکه فیبرنوری کشور را نیز در همین راستا می‌باشد.

ایلنا: با توجه به برنامه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انتظار داریم، ظرفیت پهنای باند کشور از آنچه که در برنامه پنجم توسعه تاکید شده؛ افزایش بیشتری داشته باشد.

به گزارش ایلنا، رضا تقی‌پور در جلسه بررسی و تبادل نظر در خصوص مسائل و برنامه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهار داشت: درآمد حاصل از خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات باید برای تأمین زیرساخت‌های حوزه هزینه شود.

hinza chemical تبلیغات

وی ادامه داد: پیشرفت‌هایی که در طی سال‌های اخیر در عرصه ICT شاهد بودیم مرهون همین تفکر بوده است که درآمد‌ها صرف سرمایه‌گذاری‌های جدید می‌شد.

وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت خود را مکلف می‌داند زیرساخت‌های ارتباطی کشور را کامل کند و تکمیل شبکه فیبرنوری کشور را نیز در همین راستا می‌باشد.

وی همچنین تصریح کرد: عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات عرصه‌ای است که هر چه در آن تصور می‌شود را می‌توان به حقیقت تبدیل کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دلیل اصلی تبادل با نمایندگان مجلس را اهمیت رویکرد و شناخت شبکه ملی اطلاعات دانست و افزود: در صورتی که موفق شویم شبکه ملی اطلاعات را برای داشتن شبکه‌ای یکپارچه آن طور که شایسته و بایسته است اجرا نمائیم، انقلاب و تحول عظیمی در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه شبکه ملی اطلاعات باعث خواهد شد تا تهدیدهای اینترنت تبدیل به فرصت‌ها شود؛ خاطر نشان کرد: شبکه ملی اطلاعات تاریکی حاکم در اینترنت را تبدیل به هدایت و روشنایی خواهد کرد.

در ادامه این نشست نمایندگان مجلس شورای اسلامی وزارت ارتباطات را باعث توسعه عدالت ارتباطی در شهرستان‌ها مطرح و گام‌های موثر این وزارت را در جهت افزایش شاخص‌های توسعه ارتباطات در کشور ارج نهادند.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن