اخبار نساجی

ساخت مدرن‌ترین مركز مرجع علوم اعصاب در ایران

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

پروفسور سمیعی از ساخت مدرن‌ترین و زیباترین مركز مرجع علوم اعصاب جهان در ایران خبر داد و گفت: ساخت این مركز مدتی است آغاز شده و پیش بینی می‌شود از اواخر سال ۲۰۱۳ میلادی، پذیرش بیماران را آغاز كند.

به گزارش ایسنا، پرفسور مجید سمیعی دانشمند ایرانی برجسته در رشته علوم اعصاب در جهان در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مركز بین‌المللی از مدرن‌ترین امكانات و تجهیزات پزشکی و رفاهی برخوردار است و ساختمان این مرکز به شکلی طراحی شده است که در صورت وقوع زلزله شدید، هیچ آسیبی به آن وارد نمی‌شود.

پایه گذار جراحی قاعده جمجمه اظهار کرد: درصورت ساخته شدن این مركز، تمام جهان مبهوت امكانات تشخیصی و درمانی آن خواهند شد و این مركز به عنوان مرجع علوم اعصاب جهان شناخته می‌شود به طوری که بعدها کتابهای زیادی راجع به آن نوشته خواهد شد.

وی با اشاره به اینكه ۴۰ دانشمند برجسته علوم اعصاب خارجی، آمادگی خود را برای همكاری با این مركز اعلام كرده‌اند، گفت: این مركز در شهرك قدس واقع شده است و متخصصان ساخت این مركز هر ماه چند روز را در موسسه علوم اعصاب هانوفر آلمان درباره وضعیت ساختمان و تجهیزات مورد نیاز آن گفتگو می کنند.

پروفسور سمیعی با اشاره به اینکه مسوولان كشور باید قدر دانشمندان را بدانند و به آنها بها دهند، گفت: دانشمندان به مقام و ثروت نیازی ندارند بلكه نیازمند احترام هستند و در صورتی که به آنها و دانش آنها اهمیت داده شود و احترام گذاشته شود آنها برای انتقال دانش و اطلاعات خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

استاد افتخاری دانشگاه علوم پزشكی تهران در زمینه زیان آور بودن امواج الکترومغناطیسی و امواج موبایل و ماهواره بر اعصاب افراد اظهار داشت: وجود این تاثیرات هنوز از نظر بیولوژی صددرصد مشخص نیست و مثبت یا منفی بودن این امواج تشخیص داده نشده است.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن