اخبار نساجی

بودجه المپیك هفته جاری بطور كامل تامین می شود

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

بودجه المپیك هفته جاری بطور كامل تامین می شود

تهران – معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری گفت: بودجه شركت تیم های ایرانی دربازی های المپیك لندن در هفته جاری بطور كامل تامین و نیاز كمیته ملی المپیك برآورده می شود.

‘ بهروز مرادی ‘ روز شنبه در حاشیه همایش ‘ مشاركت عمومی ، خصوصی در توسعه زیر ساخت ‘ در پاسخ به خبرنگار ایرنا ، اظهار داشت : كمیته ملی المپیك یك بودجه در ردیف ها دارد كه این بودجه در تخصیص شش ماهه اول سال جاری منظور و یك عدد قابل توجهی نیز در ردیف كمك به كمیته ملی المپیك در نظر گرفته شده است كه طی هفته جاری پرداخت می شود .

وی در ادامه با تاكید بر ضروت مشاركت بخش های عمومی و خصوصی برای توسعه زیر ساخت های كشور گفت: چهار حوزه اصلی زیر ساخت شامل حمل و نقل ، آب ، انرژی و ارتباطات است كه كشورمان تجارب خوبی در این زمینه دارد.

مرادی افزود: در حوزه بهداشت و آموزش نیز طرحهای زیر ساختی در برنامه پنجم توسعه پیش بینی شده و فضای مناسبی برای ورود بخش خصوصی به این حوزه ها ایجاد شده است.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

وی اظهار امیدواری كرد كه با جمع بندی مناسب از این همایش ، ‘سند جامع مشاركت عمومی و خصوصی در توسعه زیرساخت ‘ برای پیشرفت و عدالت تهیه شود .

معاون رئیس جمهوری با اشاره به برگزاری اجلاس اسكاپ با حضور وزیران كشورهای آسیا و اقیانوسیه در پاییز امسال در تهران گفت: ۶۲ كشور آسیا و اقیانوسیه در این اجلاس حضور خواهند داشت كه دستاورد دیپلماسی با شكوهی برای كشور است .

مرادی در مورد پرداخت یارانه ۲۸ هزار تومان به خانوارها گفت: پرداخت این مبلغ به معنی آغاز فاز دوم هدفمند كردن یارانه ها نیست و اگر فاز دوم قرار باشد، اجرا شود به موقع اطلاع رسانی خواهد شد .

سرپرست سازمان هدفمند كردن یارانه گفت: با افزایش قیمت نان در تهران ، سه هزار تومان در ماه به هزینه نان هر نفر اضافه شده است كه با پرداخت ۲۸ هزار تومان ، یارانه ۹ ماهه نان تامین شد .

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن