اخبار نساجی

آئین‌نامه جدید گمركی تا پایان مهر نهایی می‌شود

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

آئین‌نامه جدید گمركی تا پایان مهر نهایی می‌شود

رئیس كل گمرك جمهوری اسلامی ایران از تدوین آئین نامه جدید گمركی و ارسال آن به دولت خبر داد و گفت: تا پایان مهر آئین‌نامه قانون جدید گمركی تصویب و نهایی می شود.

رئیس كل گمرك جمهوری اسلامی ایران با بیان این که دو هدف اصلی گمرك در سال های اخیر كاهش زمان و هزینه تشریفات بوده است، گفت: همکاری همه سازمان های مرتبط با امور واردات و صادرات به تحقق این اهداف کمک می کند.

به گزارش ایلنا، عباس معمارنژاد، از مبادله تجاری ایران با ۱۷۳ كشور خبر داد و گفت: در سال جاری تراز تجاری ایران به ۹۰ کشور مثبت (فزونی صادرات بر واردات) است و با ۸۳ کشور تراز منفی (فزونی واردات بر صادرات) داریم.

معمارنژاد همچنین با تاکید بر ایجاد زیرساخت های حمل و نقل و ترانزیت در کشور گفت: در پنج ماه نخست سال جاری ۴٫۵ میلیون تن كالا از كشور ترانزیت شده كه از دوره مشابه پارسال ۲۸ درصد بیشتر است.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

رئیس كل گمرك جمهوری اسلامی ایران همچنین از تدوین آئین نامه جدید گمركی و ارسال آن به دولت خبر داد و گفت: تا پایان مهر آئین‌نامه قانون جدید گمركی تصویب و نهایی می شود.

معمارنژاد در باره آمار گمركات تخصصی برای ورود برخی از گروه كالایی هم گفت: ۱۹ تا ۲۰ گروه كالایی از جمله فرش، لوازم رایانه و فناوری اطلاعات و لاستیك خودرو؛ گمرك تخصصی دارند.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن